Wpis z mikrobloga

@atrax15: kiedyś przyjechał gość z lodowką z media expeet dla mamy.
Pytam go jak biznes transportowy w Zamościu.

Panie... Kiedyś dostałem meble od klienta. Wystawiłem je za 200 zł na OlX. Dziadek dzwoni że wpadnie. Ja mu proponuje że za 50 zł mu dowiozę, ten że nie trzeba.

Przyjechał przyczepką, załadował z zoną meble, zwiazal sznurkiem od snopowiązałki. Niestety dom wybudowany w polu i droga z dołami. Na koleinie szafa wypadła,
  • Odpowiedz
@LubishKoks: Potwierdzam. Jeszcze za czasów ogłoszeń w gazetach matka wystawiła meble za darmo. Niezniszczone. Spoko stan. Chciała zmienić wystrój. Dzwoniły dzbany czy im tego na swój koszt nie dowieziemy i wniesiemy :D Stary wziął siekierkę porąbał i wylądowały na śmietniku.
  • Odpowiedz
@atrax15: jak bym widział moją ex jeśli chodzi o sprawy pieniędzy dla córki. Chodź moja córka ma 2,5k na msc na gówno wydatki z maca i jakiś sieciowek. Tylko moją ex napisze mi że za tydzień wycieczka, a Twoja córka dopiero teraz powiedziala. Zapomniałem dodać ma 12 lat córa. Mniejsza o większość, powiedziałem mojej córce że Twoja matka jest #!$%@?ęta, a ona mi odpowiedziała wiem tato, jeszcze trochę. (:Czy coś w
  • Odpowiedz
@atrax15 oczywiście że to nie fejk, 2 lata temu wystawiłem działająca pralkę która miała 12 lat na olx, ale robiliśmy remont i chcieliśmy ją wymienić na pralko suszarkę. jedynym problemem było jej wyniesienie- ale nie był to duży problem bo blok ma windę do samego parteru. zleciało się stado madek, pisały jak szalone. kilka zaproponowało mi że mogą odebrać ale czy zniosę im je i załaduje do samochodu, bo one nie mają
  • Odpowiedz
@LubishKoks: Nie ma nic gorszego niż wystawianie czegoś za darmo na olx. Jak już to 5zł itp jak któś na prawdę potrzebuje to zapłaci a odstraszy większość roszczeniowej hołoty.
  • Odpowiedz