Wpis z mikrobloga

Hejka,
Mam zamiar kupna iphone(budżet do 1000 zł) i aktualnie poszukuje używki, myślałem nad SE 2020 i zdzwiła mnie cena gdzie latają po 500-700 zł wiecie dlaczego taki spadek ceny ? Nie tak dawno jeszcze pamiętam że były wystawiane po ok 1000 zł i to też w stanie baterii ok 90%
#iphone
  • 8
@Lysy99 zrobisz sobie krzywdę kupując iPhone w tej cenie, chyba ze to smartfon na pół roku albo dla osoby która nie korzysta ze smart funkcji smartfona. Piszę z iOS, ale mając taki budżet to szukałbym jakiegoś androida.
  • 0
@Shashek: Rozwiń dlaczego zrobię sobie krzywde w tej cenie ?nie jestem jakimś maniakiem telefonowym która gra na komie, przeznaczeniem jej byłoby : oglądanie seriali, przeglądanie neta i czasami jakieś fotko na wyjeździe.
@Lysy99 mode który podałeś ma procesor z iPhone 11 + to SE => prawdopodobnie straci wsparcie za jakoes 2 lata, chociaż sam używając iPhone 11 nie narzekam.

Niemniej jednak stawiasz na kiepska baterie, przeciętny moduł aparatu, gdzie procek tego nie nadgania aż tak jak w najnowszym SE gen 3 + jak chcesz ogladac seriale to używanego Galaxy s20 fe dostaniesz za 1k, a telefon jak z innej planety pod względem ekranu (większy,