Wpis z mikrobloga

Gracze to jednak najbardziej leniwa grupa, dziennie na tagu po 10 pytań typu "mordeczki jaki kompik do gier za xxxx zł?". Bo przecież te setki poradników czy to na YT czy na stronach typu PurePC pewnie oszukujo, i w ogóle jakieś takie niedopasowane do super specyficznych wymagań jak "uciągnąć ce esa w dużej ilości FPS".

#pcmasterrace #komputery
  • 11
  • Odpowiedz
polecajace obudowy silentiumpc


@krzywy_kanister: Składałem w takiej za ok. 220 zł jakoś z rok i pół temu i to była bardzo dobra obudowa, więc #!$%@? Pan. Lepszych w tym budżecie za bardzo nie było, chyba żeby siedzieć i wertować, a blacha całkiem solidna i buda spełniała założenia.
  • Odpowiedz
  • 0
@balrog84 Buda se może być, bo to blacha i panel przedni, więc tragedii nie ma, ale kupowanie zasilaczy czy AIO od takich 'producentow' to trochę słabo
  • Odpowiedz
@cabeiu: Z tego co słyszałem to SPC robi rebrandy jakichś chińskich zasilaczy które są określane jako takie "okej", nie są to bardzo wybitne zasilacze ale też nie jest to najgorszy chłam pokroju Modecoma. Natomiast jeżeli chodzi o budżetowe chłodzenia powietrzem to SPC to tak naprawdę topka w Polsce.
  • Odpowiedz
@balrog84: sam #!$%@?, tez mam obudowe silentium pc w starym komputerze ale jesli bierzesz najtansze gowno chociaz sie do tego przyznaj zamiast owijac gówno sreberkiem. Tylko skoro sa rozne oferty czemu polecaja tylko te dwie firmy? Kiepski komentarz.
@cabeiu spc akurat obecnie nie ma fatalnych zasilaczy
@supra107 troche dziwny komentarz bo prawie kazdy producent robi rebrand chinskich zasilaczy, ewentualnie zamawiaja lub modyfikuja projekt a spc tez niby zamawia modyfikowane konstrukcje. I
  • Odpowiedz
Z tego co słyszałem to SPC robi rebrandy jakichś chińskich zasilaczy które są określane jako takie "okej"


@supra107: uważaj bo raz tak napisałem na jeszcze starym wypoku takie coś to przyleciał PRowiec na oficjalnym koncie SPC i mnie skrzyczał, że to nie prawda xD
  • Odpowiedz
sam #!$%@?, tez mam obudowe silentium pc w starym komputerze ale jesli bierzesz najtansze gowno chociaz sie do tego przyznaj zamiast owijac gówno sreberkiem. Tylko skoro sa rozne oferty czemu polecaja tylko te dwie firmy? Kiepski komentarz.


@krzywy_kanister: Stary, ja tylko nie rozumiem tego zdania, w którym twierdzisz, że nie można komuś polecić obudowy SPC, co jest kuriozalne. Nie twierdzę, że to najlepsza obudowa, tylko że jeżeli ktoś składa kompa za
  • Odpowiedz