Wpis z mikrobloga

#boks jak ja nienawidzę tej polskiej szkoły boksu xD sztywne chlopaki, bez psychiki, ale co się dziwić, jak już od pierwszych zajęć uczy się takiego sztywnego boksowania bez polotu. Te same #!$%@? cechy ma każdy nasz pięściarz od wielu lat, chowanie się za gardą i zero ryzyka, albo walenie cepów jak rozanski, nie ma nic pomiędzy.
  • 4
  • Odpowiedz
@halcyon: Ciężko się nie zgodzić, nasz boks leży i kwiczy, zero polotu, zero fantazji. Nie ma trenerów, nie ma zawodników. Kiedyś byliśmy w tej kwestii w topie przynajmniej europejskim, obecnie cieńko to widzę.
  • Odpowiedz
@halcyon to jest taka upośledzona polska szkoła powojenna XD chować sie za gardą i próbować boksować technicznie praktycznie stojąc na nogach. Nawet Gmitruk w Stanach, z Adamkiem, nie wiedział co się dzieje na sparingach Tomka gdy wyjechali do USA xD ostatnio widziałem wywiad jak się śmiał, że trener krzyczał do niego na sparingach "Tomeek, ołwerhend!!" a na 100% nie wiedział nawet co to znaczy, według Tomka. XDDDDD
  • Odpowiedz
@halcyon: no miales prokse, co boksowal z polotem jak na polskie warunki i wiadomo jak to sie skonczylo, nie wiem co wy chcecie od tego polskiego boksu, szkole mamy dobra, raczej chetnych brak.

@ZarejestrowanyMimoWoli: co za brednie, na kazdym treningu bokserskim, nawet sekcji kickbokserskiej podstawowa obrona sa nogi, zejscia z lini ciosy, ty chyba za duzo walk z usa sie naogladales.. Najlepszy Adamek to byl Adamek za Gmitruka, najlepszy Szpilka,
  • Odpowiedz