Wpis z mikrobloga

Piłem sobie dzisiaj z dziadkami u których mieszkam, bo mama mnie wygoniła - ma chłopaka. Dziadkowie powiedzieli że póki żyją będą chcieli dla mnie jak najlepiej, zaczął się temat prawa jazdy, że dziadek który prowadził firmę transportową/hurtownię będzie mnie uczył, jak i chrzestny, który ma kilka aut terenowych, jest mechanikiem i zwozi auta z Niemiec, będzie jeździł ze mną po lesie, bylebym przestał bać się jazdy. Bardzo boję się jeździć, dlategu nie mam prawka, nie potrafiłem im powiedzieć że po niedzielnych imieninach babci uciekam na emigracje - chłop 24 lvl. - #!$%@?. Mógłbym zrezygnować z tego wyjazdu ale wiszę mamie 700€ które muszę oddać, w normalnej pracy bardzo długo będę to spłacać, z drugiej strony mieszając u dziadków z wujkiem mechaniekiem w sąsiedztwie napewno wyszedłbym na ludzi. Mam też wujka porucznika w #wojsko #wojskopolskie który mnie na to namawia. Sam nie wiem co robić, chciałbym płakać, ale w życiu wziąłem tyle antydepresantów że nie potrafię nawet na pogrzebach, nie umiałem po śmieci cioci, wujka, czy kiedy kolega powiesił się na drzewie.
#prawojazdy #samochody #motoryzacja #wychodzimyzprzegrywu #swiat
Pobierz SaintWykopek - Piłem sobie dzisiaj z dziadkami u których mieszkam, bo mama mnie wygon...
źródło: temp_file.png7915176633582488549
  • 5
Bardzo boję się jeździć, dlategu nie mam prawka


@SaintWykopek: Nie każdy musi jeździć i nie każdy jest do tego stworzony

Mimo wszystko spróbuj, pewność na drodze rośnie proporcjonalnie z wyjeżdżonymi godzinami. A PJ bardzo się przydaje w życiu. Bardzo. Od zakupów, po dojazd do szpitala w razie potrzeby, po pracę. A jak poczujesz że nie nadajesz się do jazdy bo stwarzasz zagrożenie, to odpuścisz

I PJ bardzo przydaje się na emigracji.
@SaintWykopek: Jak jesteś #!$%@? i sie boisz to nie idz do wojska, serio. Tam się nic nie zmieniło w kwestii lat, dalej traktują ludzi jak gówno bo oni tak traktowani byli. Jak nie masz psychy mocnej to nie ma sensu. Kumpla mam to co pół roku ktoś im się tam w jednostce idzie huśtnąć bo nie wytrzymuje