Wpis z mikrobloga

Ja z takim krótkim pytaniem. Wolę się zapytać tych, którzy są na czasie i mają doświadczenie. Jaką stronę i apkę polecacie do inwestowania i tak krótko, dlaczego jest lepsza niż inne itp. A i przy okazji przez ostatnie 2 lata chodzi mi po głowie wejście long-term za ok. 100-200PLN w każdą z tych najbardziej prosperujących firm zajmujących się grafenem, czy ktoś siedzi w tym i czy polecacie właśnie coś takiego, co ja wymyśliłem czy lepiej większym kapitałem na jakieś konkretne przedsiębiorstwa, a jak tak to które ?

#gielda #grafen
  • 6
@SUEN51 jeśli będziesz trzymał długo to najlepiej we własnym banku u maklera. Prowizja będzie ale jednak w swoim banku. Dla częstych transakcji jednak prowizja się liczy, a dla jednej na X lat pewność miejsca jednak ważniejsza. Oczywiście może być też XTB z limitem do 100K EUR obrotu bez prowizji. W nic nieznanego i nie objętego polskim nadzorem bym nie szedł jeśli patrzysz o dłuższej perspektywie.
@toshibaas: jakie plusy ma trzymanie we własnym banku w stosunku do trzymania w xtb? przecież tam są chore prowizje i jak OP chce kupować za kilkaset złotych to % mu wyjdzie za dużo żeby się wgl w to bawić
@Killeras: @SUEN51 racja. 100-200PLN, a ja zobaczyłem 100-200k PLN XD Jeśli 100-200 PLN to najlepiej XTB, ale jak wpłacisz to nie wypłacisz bez prowizji takiej kwoty. Bez prowizji to chyba od 500 zł wypłata jest poniżej 50 zł prowizji za wypłatę.