Wpis z mikrobloga

Przypomniała mi się pewna historia którą wujek mi kiedyś opowiedział.
Akcja była lata 90 czy jakoś tak. Miał koleżankę która dobrze znał, miała od kilku lat chłopaka, planowali ślub itp.. W pewnym momencie ten jej chłopak musiał odbębnić wojsko co w tamtych czasach było obowiązkowe. Po jakimś czasie chciała się czasem spotkac z moim wujkiem kiedy tamten był w woju niby tak koleżeńsko dla zabicia czasu XD
Jak to wujek określił "pompowałem ją w dużym fiacie nad rzeką co tydzień" XD Ogólnie kiedy pod koniec tego wszystkiego zapytał czemu to robiła to nie potrafiła odpowiedzieć. Finalnie chłopak wyszedł z wojska i było jak przedtem, potem ślub i dzieci. Są razem po dziś dzień ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#zwiazki #p0lka #seks
  • 3
@Disscord93: nie koniecznie. Znam przypadek gdzie dziewczyna była z znajomym numer 1, tą odbił mu znajomy numer 2. Jak 2 poszedł do wojska, to zdradzała go z 1. Jak 2 wrócił z wojska to planował z nią ślub itp. Nr.2 odkrył zdradę i dziewczyna poszła do 1. Nr.2 znalazł inną i sobie życie ułożył. Nr. 1 wziął ślub, urodziło się dziecko i okazało się, że ,,obrotna" go zdradza z jakimś jeszcze