Wpis z mikrobloga

Jeżeli macie coś takiego że jesteście znudzeni grami, siadacie do kompa/konsoli tylko po to żeby scrollować bibliotekę gier i na końcu i tak włączacie GTA albo jakiegoś monotonnego online to spróbujcie zagrać w Lost Judgment. Ta gra wyciągnęła mnie całkowicie, ostatnio miałem chyba tak z Wiedźminem w 2015. Otwarty Sandboxowy świat, epicka fabuła i ciekawe postacie. Polecam. Teraz w promocji na PS Store i Xbox. A no i nie bójcie się. Gra nie jest przesadnie japońska... Bardzo przystępna dla zachodniego gracza. #gry #ps4 #ps5 #playstation #xbox
Aeterna - Jeżeli macie coś takiego że jesteście znudzeni grami, siadacie do kompa/kon...

źródło: Screenshot_20230505-191434~2

Pobierz
  • 6
@Aeterna: Heh, właśnie dzisiaj ukończyłem :) Grałem bezpośrednio po "Judgement", który był poprzednikiem "Lost J.". Obie gry rewelacyjne, jeżeli chodzi i prowadzenie fabuły. Lost trochę bardziej skondensowany i mniej rozwleczony ale nawet przez to bardziej mi podszedł niż pierwsza część. Za to w pierwszej dużo więcej misji stricte detektywistycznych co było bardzo fajne. Ogólnie obie oceniam bardzo wysoko.
  • 1
@mafiafb: właśnie ogrywam Judgment (nie grałem po kolei) i pomijając kwestie graficzne które są dla mnie mało ważne to mam wrażenie że Lost jest po prostu bardziej przystępne. Nawet w menu jest więcej opcji typu obracanie się mapy czy możliwość zobaczenia historii dialogów jeśli nie zrozumiało się jakiegoś bardziej złożonego zdania. Ale sama fabuła w Lost wciągła mnie na maxa od samego początku. Ale wierzę że to też będzie conajmniej dobre.