Wpis z mikrobloga

Witajcie Wykopowicze!

Z dumą prezentuję Wam swój kolejny singiel spod szyldu Barber Q, który opowiada o tym, że warto prosić o pomoc i mimo obaw podjąć ryzyko z tym związane!

Poprzedni singiel „Dynamite” osiągnął status głównego znaleziska na wykopie więc proszę Was o wsparcie : TU
Do numeru Afraid bębny nagrał znakomity bębniarz Robert Markiewicz z zespołu Ørganek

Dajcie znać co myślicie i z góry dziękuję za Wasze wsparcie!

#muzyka #tworczoscwlasna #pokazmorde #emigracja
psonaczek - Witajcie Wykopowicze! 

Z dumą prezentuję Wam swój kolejny singiel spod s...
  • 85
@Gruby24 masz zajebiscie silna psychikę. Proponuję Ci psychologa żeby znalazł podłoże twoich problemów chociaż to widać gołym okiem. Samiec alfa z ciebie taki jak z koziej dupy trąba
@Gruby24 popatrzę sobie jak Cię ładnie banują. Pamiętaj - póki nie jest za późno - psycholog Mirek. Be Afraid, but do it anyway. I życzę Ci jak najszybciej wyjścia z szafy :)
@psonaczek: Chyba, że tak - chociaż uważam, że w UK macie jeszcze bardziej pod górkę, bo konkurencja na tamtym rynku jest gigantyczna, a publiczność dopiero wyczulona na tekst :D.

Panuje przekonanie, że najbardziej w ucho rzuca się akcent i jeśli jest słaby to wszystko przekreśla. Dla mnie jest to totalna bzdura i bardziej niż akcent rozchodzi się o jakość tekstu, zabawę słowem, frazowanie, luz i lekkość w operowaniu nim - no
Bardzo poprawnie zrobiony kawałek. Stawiam jednak, że absolutnie nie zostanie hitem. Macie bardzo duży potencjał, ale ten kawałek jest po prostu generyczny. Nie wyróżnia się niczym. Jak znajdziecie pomysł na siebie to gwarantuję sukces :) Pozdro i do usłyszenia.
bardzo fajne, w klipie tylko irytuje mnie, że przez całą jego długość wyskakują texty, co trochę przeszkadza w odbiorze samego klimatu nakręconego video bo złożone bardzo spoko jak dla mnie i angielski zrozumiały, texty mogłyby wlatywać tylko w niektórych momentach.. tych "najważniejszych" ;) no ale to tylko uwaga mała, jak najbardziej polecam tego sprzedawce, A+++++++++