Wpis z mikrobloga

@eltosteron No idzie w dobrym kierunku, ale wypadnięcie z top4 byłoby dramatem, a jest to w jakimś stopniu realne. To jest liga angielska, ogromna konkurencja nawet jak teraz będzie top4, to za rok taki Liverpool, Newcastle, AV, czy Chelsea będą tylko mocniejsi. Liverpool, Newcastle zrobią rozsądne transfery, a United? Jeżeli nie będzie porządnych wzmocnien, to top4 jest w przyszłym sezonie bardzo mało realne i ciężko winić za to ETH. A o transfery
  • Odpowiedz
@ekjrwhrkjew @thority
tu racja, może być ciężko w lato, a dodatkowo LM przyciąga zawodników. W poście mowa o oglądaniu, a w tym momencie to już nie jest męczarnia i rzadko kończy się rozczarowaniem, więc autor najwidoczniej nie ogląda meczów. Fakt, chłopaki są trochę zajechani tym sezonem i jest ciężko, no ale w sumie jeden puchar w gablocie i finał drugiego na rozkładzie, więc nie wiem na co narzekać. Top 4 priorytetem oczywiście,
  • Odpowiedz
  • 0
Fakt, chłopaki są trochę zajechani tym sezonem


@eltosteron: no to bardzo mi szkoda chłopaków, trzeba pomyśleć jak im ułatwić życie w następnym sezonie.
Ja się niestety widząc Shawa, Antony'ego czy Weghorsta męczę strasznie.
  • Odpowiedz
@thority A jakie statystyki są istotne w przypadku obrońcy, który raz gra na boku, a raz na środku obrony? Męczy cię gra Shawa, ale AWB i Dalota już nie, masz jakieś stastyki, że wyżej wymieniona dwójka jest lepsza niż Shaw? Masz jakieś statystki, że Shaw jest jednym z najgorszych obrońców w tej lidze?
  • Odpowiedz
  • 0
@ekjrwhrkjew: a co jest ważne w przypadku obrońcy? Wygrane pojedynki?
Shaw w tym rankingu za Casemiro, Bruno, Lisandro, Dalotem.
"Clearances" czyli wybicia? Shaw w rankingu za Lisandro, Varane'em, Casemiro, Dalotem.
Asyst ma tyle samo co Dalot. Goli tyle samo, co Dalot czy Lisandro. Więc tak, stawiam tezę, że Dalot mniej mnie męczy i kwestionuję twoją tezę, że to jeden z lepszych obrońców w lidze. Zapraszam serdecznie do dyskusji.
  • Odpowiedz
  • 0
@ekjrwhrkjew: podobnie, nie da rady wszystkich męczacych wymienić.
Wroćmy do tematu Shawa jako jednego z najlepszych obrońców w lidze i statystyk, na których bazujesz. Może skupmy się na Premier League.
  • Odpowiedz
@thority I tak na szybko patrzę na te statystki to mam spore wątpliwości co do nich. Taki Maguire wychodzi na to, że nie spowodował żadnego błędu prowadzącego do utraty bramki w tym sezonie. Ja takich błędów pamiętam kilka, czyli z tego wychodzi, że Maguire wszystkie błędy musiał popełnić poza meczeami ligowymi
  • Odpowiedz