Wpis z mikrobloga

Czy tylko mi się wydaje, że @wolskiowojnie od czasu podpisania umowy sponsorskiej z PGZ stał się jakiś taki nijaki? Wcześniej miał ten swój głupio mądry styl. Nie uważał na słowa, czasem coś głupiego je#nął, potem usuwał, żeby znowu za chwilę wrzucić sprostowanie. Budował jakieś napięcie, chciał zdradzić rąbka tajemnicy. Podobało mi się to nawet.

Teraz to tylko powtarza wiecznie to samo bardzo łagodnie i nie dobitnie, na twiterku postuje albo podaje dalej same takie nudy, że szok. Brak analiz na gorąco po jakimś wydarzeniu jak kiedyś. Takie to wszystko nie wiem...

#ukraina #wolskiowojnie #wojna
  • 19
Czy tylko mi się wydaje, że @wolskiowojnie od czasu podpisania umowy sponsorskiej z PGZ stał się jakiś taki nijaki?


@Aquamen: Bo dokładnie tak jest. Teraz jak coś krytykuje naszego to coś pod nosem pomruczy i dodaje ALE kierunek modernizacji jest dobry czy coś w tym stylu. Naśmiewał się z Bartosiaka jako siewcy strachu. A potem napisał książkę na której okładce jest rozrysowany atak Rosji na Polskę a podtytuł to "Czy Rosja
@Aquamen: Teraz na twiterze co chwila oznacza i komentuje, szychy i szefów ze zbrojeniówki i polityki, więc i zachowanie siłą rzeczy musi być bardziej wyważone. Minęły czasy gdy otwarcie cieszył się ze smażonych na żywca orków czy innych mobików. Teraz już aż tak nie wypada, ale wszyscy wiemy jaki ma rozkład jazdy w stosunku do ruskiego syfu eeee miru
@Koniasz: no z tym niezależnym to Bartosiak go bije w chwili obecnej na głowę tbh.

Fajnie, że pokazuje modernizację naszej armii i tłumaczy ludziom co jest 5 ale zrobił to imo kosztem kontentu na którym się wybił czyli prostym słownictwem i głupim żartem (czasem nawet śmiesznym) wyjaśniał zwykłym Januszom co tam na Ukrainie.

Nie wiem, PGZ pewnie teraz trzyma łapę nad tym co wypuści do ludzi. Jak kiedyś lubiłem jego analizy
@KwadratF1: pierd0#enie tbh, jeśli to jego hobby to powinien to robić w dalszym ciągu tak jak kiedyś, szczerze to teraz nawet szkoda mi czasu na to żeby wysłuchać jego prac na YT bo zwyczajnie nie dowiem się niczego więcej od oczywistości. Chłop chyba zagonił się sam w kąt myśląc, że zagnieździ w strefie reklamowej MON na dłużej, co jest moim zdaniem wątpliwe w perspektywie nadchodzących wyborów i końca wojny.

Przyjdzie tam
@bombastick: wypraszam sobie, nie jestem monotematyczny i zmieniam tematy zostając oczywiście przy głównym wątku jakim jest wojna na Ukrainie.

Bardziej do ciebie pasuje tbh, wiecznie piszesz to samo. Rosja upada od ponad roku, kacapki zaraz się zesrają itp, itd ...
@KwadratF1:

Teraz na twiterze co chwila oznacza i komentuje, szychy i szefów ze zbrojeniówki i polityki, więc i zachowanie siłą rzeczy musi być bardziej wyważone. Minęły czasy gdy otwarcie cieszył się ze smażonych na żywca orków czy innych mobików. Teraz już aż tak nie wypada, ale wszyscy wiemy jaki ma rozkład jazdy w stosunku do ruskiego syfu eeee miru


Dokładnie tak jest. Bardzo chciałbym napisać wprost co sądzę o tym czy
@Koniasz:

A potem napisał książkę na której okładce jest rozrysowany atak Rosji na Polskę a podtytuł to "Czy Rosja zaatakuje Polskę?"


I pomijając clickbaitową okładkę cała książka jest uspokajająca a nie żerująca na strachu Polaków. Tak jakby o 180. inna treść i poglądy.

A już podpisanie kontraktu reklamowego z PGZ czyli z rządem to już wisienka na torcie.


A czemu "wisienka"? Od połowy zeszłego roku miałem szereg bardzo dobrych biznesowo propozycji
@Aquamen:

zagnieździ w strefie reklamowej MON

Nie istnieje coś takiego jak strefa reklamowa MONu. Przynajmniej nie w zakresie mnie interesującym. Są firmy (FoxTwo, Zoom) które nagrywają materiał i clipy dla MONu ale to nie jest moja konkurencja bo to jest osobny sektor.
To co jest lukratywne to reklamy sektora obronności - zarówno państwowego i prywatnego. Krajowego i zagranicznego. Ale czy są one bardziej lukratywne od dobrego podmiotu prywatnego? Finansowo nie wydaje
@Aquamen:

Trochę to zawiłe :-)

Nie wiem jak to dobrze wytłumaczyć. Każdy reklamodawca (no prawie każdy bo zwykle po krótki czasie to mi moi reklamodawcy zostawiają wolną rękę chyba że to rasowe korpo) chce widzieć i autoryzować materiał. Po to żeby nie było na nim czegoś sprzecznego z kodeksem etycznym firmy. Np żarcików z LGBT lub cenzopap.
Ale czym innym jest wpływanie na merytoryczny zakres zawartości filmu lub wrzucanie akapitów do
@wolskiowojnie:

czegoś sprzecznego z kodeksem etycznym firmy. Np żarcików z LGBT lub cenzopap.


Mówienia o wadach sprzętu?

Ano dlatego że karuzela #!$%@? wokół SZ RP - MONu i PPO (przemysł obronny) jest wielowątkowa i bardzo dużo rzekomych fakapów nie jest fakapami.


Ja to rozumiem, tylko mam wrażenie, że od czasu podpisania umowy z PGZ stałeś się jakiś taki bezjajeczny. No ofense, nie bierz tego do siebie, to bardziej konstruktywna krytyka niż
@wolskiowojnie: btw mam nawet radę jeśli nie chcesz wracac do "starego siebie" i robić tego pod swoim nazwiskiem załóż konto na tt z anonimowym nickiem. Poproś paru kolegów o udostępnienie jakiś wpisów z niego i złapiesz na nim zasięgi. Każdą cenzurę da się obejść.

Wszyscy będą zadowoleni, my będziemy mieli ploteczki i relacje na gorąco, brak hamulca w postaci państwa a ty będziesz mógł sobie dalej prowadzić "normalne" wpisy pod swoim