Wpis z mikrobloga

Mam do postawienia na jakimś hostingu najprostszą stronę WWW (strona reklamowa, klika zdjęć, klika linijek tekstu, podany tel i email).
Która firma hostingowa oferuje najniższe ceny (również przy przedłużeniu)?
OVH widzę, że to koszt koło 100zł/rok wraz z zakupem domeny.
#hosting #webdev #www
  • 15
@elcor: Cześć, zerknij na naszą ofertę na sohost®
Pakiet SO3 NVMe za 61,50zł brutto rocznie w zupełności Ci wystarczy, a Twoja strona będzie wczytywała się szybciej dzięki zastosowaniu szybkich dysków SSD NVMe.
W cenie pakietu masz rejestrację domeny .pl, a z kodem WYKOP hosting aż 30% taniej!
@elcor: jeśli to tylko statyczna strona, bez możliwości dodawania treści to starczy Ci domena i ftp, na ovh miałem 10mb w standardzie i to wystarcza na wrzucenie prostej stronki. Ale dobrze jakbyś znalazł taki hosting gdzie będziesz mógł dodać SSL
Wiem że na OVH miałem problem aby dodać SSL ale postawienie stronki kosztowało mnie 0zł na rok

Zwróć też uwagę na to ile kosztuje przedłużenie domeny o kolejny rok. Bo cena
@elcor: Cześć, zapoznaj się z naszą ofertą https://hostido.pl/polecam/WYKOP

Normalne stawki, wszystko jasne na początku a nie przy przedłużeniu ;) Do tego najtańsze przedłużenia domen .pl (i nie tylko) wśród firm hostingowych.
PS. Migrujemy bezpłatnie od obecnego dostawcy.
PS 2. Wybierając ofertę sprawdź dokładnie na jakich dyskach jest hosting i jakie parametry bezpieczeństwa oferuje, czy nie są ukryte na stronie.

Z linkiem wyżej lub kodem WYKOP dodatkowy rabat 20% w pierwszym roku.
@elcor: Co masz w cenie:

- hosting
- bezawaryjność, mam u nich konto 10 lat
- jeśli potrzebujesz pomocy kontakt mailowy wygląda jak czat, odpisują od razu.

Przelicz sobie czy drogo czy nie.
@elcor: jak mydevil to dla Ciebie za dużo, to możesz rozwazyć ichniejszą mniejszą opcję small.pl, teraz chyba jeszcze mają jakąś promkę -80%, ale nie mają bodajże domen. Możesz więc rozważyć hostido.pl