Wpis z mikrobloga

@defensor-fidei: Lenga powiedział że mówienie ludziom rzeczy poza kazaniem jest niby nie katolickie - misio się wycwanił i nie kazał gachowi pytać wprost lengi wprost o bałembę, tylko zapytał go ogólnie, tak formułując pytanie aby uzyskać oczekiwaną odpowiedź. Oczywiście jak misio daje swoje SŁOWO wiernym podczas obiadu lub pielgrzymki, poza kamerami i poza kazaniem to jest wszystko ok ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@defensor-fidei: na moje to jest tak, Misio po tych słowach musiał wybrać frakcję: Bałemba, którego lukrował przez lata i Lenga, który musi poświęcić dom bogomyślny i teraz tak: Gach jako, że Lenga wyższy stopniem zaczął szukać spisku u Bałemby, że to nie katolik jednak i iść w stronę Miśka, stąd wybrał zamieszkanie w sekcie. Misiek to podłapał, Gach dostał mindfucka i jeszcze chciał pogadać z Bałembą, który powiedział w prywatnej rozmowie,
  • Odpowiedz
@Savage2999: Dodałbym kolejną cegiełkę: Michaś ma żal do Bałemby, że nie załatwił mu święceń sub conditione. A moja hipoteza jest wręcz taka, że Bałemba razem ze Stobnickim opowiedzieli Williamsonowi o wszystkich ekscesach Woźnickiego, tak że Ryszard nie wyświęci go, bo będzie bał się dramy
  • Odpowiedz
@Savage2999: ja myślę że gach jest człowiekiem misia od samego początku przebywania u bałemby - najprawdopodobniej relacjonował mu wszystko to o czym bałemba w prywatnych rozmowach mówił. Zwróć uwagę że gach malował obrazy dotyczące tylko misia a nigdy bałemby.
  • Odpowiedz
@defensor-fidei: nie, kolejna manipulacja Lengą. Misiek wysłał Gacha do biskupa z pytaniem czy katolickie jest utajnianie nauczania. Na co Lenga mówi że nie. Na co Michaś z tryumfem ogłasza, że Bałemba działa niekatolicko, bo nie transmituje wszystkiego jak leci. Ot, takie gierki psychopaty.
  • Odpowiedz
@galicjanin: zgodnie z planem :D Dokładnie tak miało być. On ten numer drugi raz powtarza. Tak było z błogosławieństwem przez Lenge jego grupy wycieczkowej. Misiek wiedział, ze Lenga nie poprze jego, więc wysłał warzywa, Lenga pobłogosławił pielgrzymów, bo to normalna praktyka, a Misiek tryumfalnie ogłosił że arcybiskup popiera jego działania i im błogosławi.
  • Odpowiedz