Wpis z mikrobloga

@xBARTEXx: koleżanko, oscamowali mnie za 20 ziko i była to anetka z discorda, a żywotność konta nie gra tu według mnie dużej roli, nie przesiaduję całymi dniami jak wy na wykopie, wypisując głupoty, preferuje lepsze i bardziej wartościowe zajęcia, to nie musi być warunek że konto ma mieć z 10 lat, pozdrawiam
@xBARTEXx: tak, spędziliście lata na tym forum będąc przegrywami życiowymi którzy pewnie nawet nie zdali matury i są bezrobotni bo większośc czasu tu spędzają, wiadomo że ciśniecie bekę z maturzystów jak co roku, a informacji żadnych nie macie bo jesteście bezużyteczni i nikt by wam takich nie zapodał bo po co? Myślcie logicznie
@x-elliex Tutaj tyle trolli założyło konto, jak Ty, że warto wierzyć w użytkowników z renomą i latami aktywności, tak się buduje tutaj markę własną.

wypisując głupoty, preferuje lepsze i bardziej wartościowe zajęcia


Tak wartościowe, że nie rozwijasz się intelektualnie w nich, bo Cię oscamowali. xD
Mimo wszystko powodzenia na maturze Mordini.
()
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@x-elliex Gościu, sam się masakrujesz. XD

nie zdali matury i są bezrobotni


Sam jesteś bezrobotny/początkujący, bo dopiero kończysz edukacje na poziomie średniej.
Ty JESZCZE nie zdałeś matury, albo podchodzisz do poprawy. xD

istnieje coś takiego jak manipulacja i perswazja


Takie techniki wykorzystali żeby Cię oszukać
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Sorry, musiałem xD
Powodzonka
@x-elliex Też zaczynam, nie kryje się z tym, ale nie wylatuje do nikogo, że jest bezrobotny, bezużyteczny itd., bo to jest dopiero słabe. ;)
Swoją drogą brak matury nie definiuje człowieka, nie czuje się lepszy z maturą, ba, nie jestem lepszy, bo osoby niewiele starsze, niż ja - bez matury osiągają właśnie zarobki na poziomie dobrego prawnika/lekarza za granicą, ale w swojej firmie, bo jak nazwać dzień pracy za 10k PLN na
@x-elliex: #!$%@? człowieku to ty zamiast uczyć się liczysz na jakieś przecieki #!$%@? zakało tego narodu, pluję na takie ścierwo jak ty, nie pozdrawiam

Dodatkowo takie z nas "przegrywy" a nas błagacie o te arkusze z durszlakami na głowie od lat i się na to nabieracie XDDD ale w sumie nic dziwnego bo taki jest poziom ludzi którzy zamiast się wyspać i się pouczyć kilka miesięcy przez całe dnie grają w
też wypisujesz coś o jakiejś manipulacji i perswazji, człowieku ty perswazję co najwyżej w jakimś dokumencie o Mitnicku ujrzałeś bo po twoich wypowiedziach które od razu są ad personam można wywnioskować, że #!$%@? wiesz i co najwyżej to się nadajesz na grupki facebookowe i twittera dla osób z dwuliczbowym iq a nie na tak elitarne forum jak wykop.pl

https://www.youtube.com/watch?v=0x4HCtcw848