Wpis z mikrobloga

  • 1
@rivato 3€ to butelka Coke cola 1.7l kosztuje więc taniej nie bedzie. Tzn możesz chińczyka ogarnąć ale to jest chybił trafił a raczej chybił
  • Odpowiedz
@katalonix: najlepsze apki na android to tivimate, siptv, iptv extreme Pro, televizo, iptv pro i jest ich jeszcze więcej. Musisz sam wybrać i zobaczyć co ci przypadnie do gustu
  • Odpowiedz
@rivato
Tanio nie jest? XDDD
To jedno z tańszych rozwiązań, stosunkowo zdatnych do użytku.
Cena paczki fajek/czteropaku Harnasia/dwóch paczek chipsów z Biedronki/6 butelek wody - wybierz sobie.
W NC+ za tyle może by Ci się udało kupić pakiet entry, gdzie połowa kanałów to jest z naziemnej.
Poczekam, aż dowiesz się o telewizji 19 euro/miesiąc, bo za darmo to uczciwa cena. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@xBARTEXx: może wyjaśnię. udało mi się kupić od jakiegoś ziomka z grupki na fb za 80zł na rok. działało to bardzo podobnie jak tele przy czym archiwum było na 7 dni a nie 3 dni. ziomek niestety zaginął w akcji i nie mam pojęcia co to było. vip360 też wychodzi taniej - chociaż nie wiem jak ze stabilnością i archiwum.
wiem, że zwykłe tv jest droższe i nie mam żadnych sapów
  • Odpowiedz
@rivato
Ah.. zrozumiałe. Teraz Polacy na grupach raczej nie sprzedają nic taniej, niż to 2-3 euro, wszyscy drożej i lecą na resellingu, a inni polacy łapią się, że mają wyjątkowego dostawcę i dobrego BO PROSTO Z POLSKI.
Typ sprzedawał chińczyka(wartego 70-90 zł) 250/rok mówiąc, że to jego autorska platforma, a nawet nie chciało mu się watermarka platformy zasłonić. xD
Także najlepiej na własną rękę szukaj, bez grupek.
  • Odpowiedz
  • 0
@xBARTEXx: prosto z pl? jeśli to nie problem to daj info na pw o tym lub innej opcji którą uznajesz za topową aktualnie. nie znam tematu iptv nawet w połowie, więc chętnie się dowiem co i jak, a widzę że ogarniasz.
no ja jak pisałem to 80zł było za rok więc to pewnie był chińczyk. co ciekawe chodził trochę dłużej niż rok (najpierw padło archiwum, a potem całość).
no na grupkach
  • Odpowiedz
tivimate


@puniek: czesc, ja mam siptv i w sumie aplikacja mi odpowiada, pytanie gdzie kupic liste m3u ktora bedzie ok? aliexpress juz nie ma takich rzeczy lub pochowane, a google jakies randomowe strony/sklepy pokazuje. jest cos sprawdzonego?
  • Odpowiedz