Wpis z mikrobloga

Cześć,

Poszukuję auta do 30k cebulionów dotychczas jeździłem małym autem miejskim i czas przesiąść się do czegoś większego. Z racji tego, że jestem duży zależałoby mi na tym żeby był komfortowy. Rocznie robię do 15k km głównie po mieście, więc wolałbym benzynę. Przejrzałem już trochę ofert i wpadł mi jedynie w oko golf VI kombi ale po przeczytaniu opinii nie jestem przekonany co do silników TSI. Ktoś jest w stanie coś polecić? Oczywiście chciałbym żeby był możliwie tani w utrzymaniu #motoryzacja #samochody #pytanie #pytaniedoeksperta
  • 7
@sebiks121 jezdziles autem miejskim i chcesz cos wiekszego i patrzysz na golfa VI?! No cos mi sie nie zgadza. To juz lepiej Citroena C5 w sedanie, bardzo udane silniki benzynowe - wszystkie ale przy tym przebiegu to nie pchaj sie w V6.
@Sharan: ale droższy bo więcej świec i cewek, czy co masz na myśli? Miałem i R4, H4, R6 i V6 i to nie jest regułą, że większa ilość cylindrów jest droższa w utrzymaniu. Raczej stan samochodu i ew pech z naprawami grubszymi, bo chyba nie będziesz się kłócił o kilka stów na świece i cewki, raz na jakiś czas