Wpis z mikrobloga

#rower #dzieci
Mirki, zakupiłem rowery i teraz rozglądam się za przyczepką dla dzieci (jedno ma 3 latka, a drugie pół). Możecie coś polecić? Bo z tego co widzę to ceny są kosmiczne. Czy faktycznie jest taka różnica pomiędzy przyczepką za 2k a za 6k?
A może jednak zawyły fotelik?

Zależy mi jedynie na wycieczkach rodzinnych po ścieżce rowerowej
Patres - #rower #dzieci
Mirki, zakupiłem rowery i teraz rozglądam się za przyczepką d...

źródło: pol_pl_Qeridoo-Sportrex2-2018-118_9

Pobierz
  • 12
@Patres: Półroczniak to za wcześnie na fotelik, dopóki sam nie podskakuje to nie powinien jeździć w foteliku. Przyczepka jak dziecko już bardzo dobrze i stabilnie samo siedzi. Jazda rowerami jest super ale uważajcie żeby dziecku nie zrobić krzywdy.
A trzylatka na biegówkę albo normalny rowerek :-)
@Patres: ostatnio kupiłem przyczepkę (UK tutaj) i tez byłem w szoku jak zobaczyłem ceny - między 400 a 1000 funtów. Ostatecznie kupiłem chińska przyczepkę na Amazonie za Ok 100 funtów - i działa super, na codzień jedziemy do przedszkola i byliśmy już na kilka wycieczkach. Oczywiście nie mam porównania z tymi drogimi ale moja działa tak jak powinna.
DrGreen_2 - @Patres: ostatnio kupiłem przyczepkę (UK tutaj) i tez byłem w szoku jak z...

źródło: 4E488E00-E40E-4785-9D2E-2F5A807105A3

Pobierz
@Patres Ja kupilem Thule Lite 1, uzywke. Gosc handule nimi na olx, bo nawet nie sciagnal ogloszenia z tym konkretnym egzemplarzem, wiec obstawiam ze ma ich wiecej. Model tegoroczny 2,6k z przesylka, nowy 4,6k. Jaka jest roznica miedzy tymi drozszymi na tanszymi? Nie wiem bo nie macalem innych, o swojej moge powiedziec ze widac porzadne wykonanie, wykonczenie. Wszystko dziala w niej jak nalezy i nie ma jakis nieprzemyslanych fuckupow. Dziecka bym nie
Zulf - @Patres Ja kupilem Thule Lite 1, uzywke. Gosc handule nimi na olx, bo nawet ni...

źródło: IMG_1330

Pobierz
@Patres: proponuje Decathlon rent. Za małe pieniądze można wynająć fajny sprzęt. Potraktujesz i będziesz widział różnice. A dla maluszka to są specjalne leżaki żeby siedzieć nie musiał.
Za 6k to masz dodatkowo narty w zestawie.