Wpis z mikrobloga

#aferaanalna Taki reminder, że osoba, która prawie zniszczyła życie pewnemu niewinnemu facetowi, który tylko tatuował rozkręciła szczujkę i jej post wisiał parę dni z FASZYWYMI OSKARŻENIAMI I NAPASTOWANIE SEKSUALNE, a teraz za wstawkę mordy jakiejś p0lki lecą głowy. Moderacja, jesteście ograniczeni umysłowo, bo inaczej się tego nie da wytłumaczyć. #bekazmoderacji #moderacjacontent
  • 14
  • Odpowiedz
@ZuluScout: w sensie chwalisz moderację, że się poprawiła? Bo nie rozumiem. Wtedy tamten wpis też powinien spaść z rowerka. Chociaż nie jestem pewien czy babka tam pezposrdnio podała namiary czy jednak później
  • Odpowiedz
  • 42
@korin_: Poprawiła się? Gdzie? To są dokładnie ta sama ograniczona umysłowo m0deracja co wcześniej. W aferze tatuażowej było miejsce pracy i przy okazji pojawiło się imię, nazwisko, wizerunek poszkodowanego i to stało tak parę dni. M0deracja w tym samym czasie już zaczęła powoli przeliczać rogale z orlenu i mieli to w dupie. Przypominam, że były to fałszywe oskarżenia o napastowanie seksualne, a więc to nie było byle co, a bardzo poważna
  • Odpowiedz
@ZuluScout: no ciągle piszesz, że było źle a teraz reaguje od razu. Więc wynika z tego wpisu, że chwalisz moderację. Tzn krytkujesz, że przeszłe zachowanie albo obecne jest bez zarzutu
  • Odpowiedz
  • 10
@korin_: Nie, zwyczajna wybiórczość. Teraz banują za nic, a w innym przypadku nie banują za łamanie regulaminu. Widzę, że słabo ogarniasz czytanie ze zrozumieniem. Wybiórczość moderacji dzieje się nagminnie do tego stopnia, że musisz mieć discorda i 100 osób by szły ciągłe reporty. Coś w stylu neuropy.
  • Odpowiedz
@ZuluScout: jak za nic? Upublicznienie wizerunku innej osoby to jest nic? Tzn załóżmy, że to była by Twoja przyjaciółka. Chciałbyś, żeby jej morda latała po całym internecie?
  • Odpowiedz
  • 9
@korin_: Zależy z jakiego powodu poszedłby leak wizerunku tej mojej przyjaciółki. Mordy to już latają po facebookach i innych gówno stronach i nic nie jest anonimowe. Ten szon sam postował twarz tego kolesia i cyk zero odpowiedzialności nigdzie. m0deracja jak zwykle dostała dałna, albo i bezpośredni neuropejski przekaz by kasować i siedzą na dc. Znalezisko o samej aferze bez zdjęć, a ze zwykłym opisem właśnie spadło z rowerka i wstawka nie
  • Odpowiedz
@ZuluScout: teraz przedstawiasz inne zarzuty niż we początkowym wpisie z którymi mógłbym się zgodzić lub nie w zależności od tego co zostało usunięte bo nie wiem.

Patrząc jak emocjonalnie do tego podchodzisz to mogę sobie wyobrazić, że wcalnie nie jesteś obiektywny ale to tylko takie moja zgadywanie. Masz linka do tego znaleziska czy jest tam po prostu 404?
  • Odpowiedz
  • 5
@korin_: Walczę od lat z debilami z m0deracji. Afera jest co najwyżej, żeby się pośmiać, a przy okazji wykop odżył. Emocjonalnie podchodzę do tego jak ta zdauniona moderacja wybiórczo działa, ale widzę, że w ogóle nie ogarniasz jak działa ta strona, kto jest w moderacji i co odwalają te psy obajtka. Znalezisko: https://wykop.pl/link/7088967/polka-zostala-tak-wygrzmocona-ze-wypadl-jej-dysk-xd "Naryszenie regulaminu - nieodpwoednie treści". Znalezisko nie naruszyło regulaminu i nie było nieodpowiednich treści. W ogóle coś wiesz
  • Odpowiedz
@ZuluScout: myślę, że nie jest łatwo podejmować decyzje bezbłędnie jeśli chodzi o to co należy usunąć. W sądzie takie pojedyncze sprawy mogą trwać latami a tutaj osoba, która ma 5k na rękę musi się użerać z debilami z internetu i dokonać osądu w 2min ;). Zgadzam się, że moderacja często zachowuje się #!$%@? i nie potrafi ujarzmić serwisu ale w zasadzie nie znam strony na której wszystko działało by super. Nowe
  • Odpowiedz
@ZuluScout: w sensie chwalisz moderację, że się poprawiła? Bo nie rozumiem. Wtedy tamten wpis też powinien spaść z rowerka. Chociaż nie jestem pewien czy babka tam pezposrdnio podała namiary czy jednak później


@korin_: #!$%@? cię w krzyżu Lilianalko, żeś taka nerwowa?
  • Odpowiedz
@korin_ no tak na dobrą sprawę (chyba nawet sądową) to podała. I to dość szybko. I moderacja dłuuuuuuuuuuugo poczekała, choć sprawa była poważniejsza.

@neeet powielanie tego co zrobiła sama "W-iniemożnadalejwypowiadać" no jednak jest debilizmem w stylu "skoro im wolno (się udało) to mi też wolno (się uda)".
  • Odpowiedz