Wpis z mikrobloga

Dungeons & Dragons: Złodziejski honor

Świetne recenzje, wysoka ocena… gdybym tylko nie widział trailera. Liczyłem na świetną zabawę i trochę jej dostałem, szkoda tylko, że WSZYSTKIE najlepsze sceny były pokazane w trailerze filmu (ożywianie, most, gruby smok, sceny walki [nawet końcowej]). Dużo mrugnięć do ludzi, którzy znają LORE (dla reszty to będzie szybko migająca rzecz na ekranie lub nazwa rzucona przez jednego z bohaterów) ale pozatym... Kurde, trochę przewidywalna wydmuszka. Po zapowiedziach liczyłem na świetną zabawę i komedię a bawiłem się przeciętnie jak na filmie 6-kowym a nie inspirującym do prawie 8.
Może oczekiwałem za wiele? A może jednak trailer dał dupy i zdradził za wiele albo film miał za mało w sobie żeby starczyło zaskoczeń poza trailer? Widzieliście? Jakie macie wrażenia?

Reżyseria: John Francis Daley i Jonathan Goldstein
komedia, fantasy, przygodowy
IMDb 7.5/10
https://www.imdb.com/title/tt2906216/

#film #kino #ogladajzwykopem

P.S. Ciekawe jak Renfield i Egzorcysta Papieża...
bonusik do #1000filmow
Pobierz WLADCA_MALP - Dungeons & Dragons: Złodziejski honor

Świetne recenzje, wysoka ocena… ...
źródło: dungeons
  • 7
@WLADCA_MALP
Nie oglądałem trailerów przed seansem. Faktycznie pokazali sporo ale nie wszystko. Z takich scen które utkwiły mi w pamięci to motywy z tym ptakiem który wchodził w skład komisji albo wątek z partnerem tej wojowniczki ( ͡º ͜ʖ͡º)

Gatunek faktycznie jakby wymarl wyparty przez produkcje komiksowe. Z kolei jak coś się pojawi to często z masą niepotrzebnego patosu (warcraft) lub podlej jakości (Hellboy).
@WLADCA_MALP: nie widziałem trailera, poszedłem jako fan dedeków, razem z erpegowymi ludźmi. Zgodność z lore to przyjemne smaczki, fajni zobaczyć na ekranie lokacje które żyły tylko w wyobraźni, alr cały film jest dobrą komedią dla każdego, niezależnie od tego czy kubi dedeki.