Wpis z mikrobloga

Czy zgadzasz się z poniższym stwierdzeniem odnośnie #holandia #pracbaza #pracazagranica

Jadąc do Holandii na magazyn, jako order picker, przez agencję, nigdy nie da się mieć 100% pewności, że będą godziny w tego typu pracy. Można trafić gdzieś, gdzie będzie dużo do pracy i godziny będą się zgadzać albo gdzieś, gdzie trzeba będzie walczyć o godziny i nie da się tego jakkolwiek przewidzieć
#pytanie #ankieta

Zgadzasz się?

  • Tak 80.7% (71)
  • Nie 19.3% (17)

Oddanych głosów: 88

  • 16
  • Odpowiedz
@viciu03 pracując pod agencją nigdy nie masz pewności ile godzin będziesz mieć w tygodniu niezależnie na jakim stanowisku byś był. Teraz to warto iść na szklarnie, roboty dużo i 7 dni w tygodniu bo pomidory rosną ciągle.
  • Odpowiedz
  • 1
@Gilboa: mam jeszcze maturę do napisania i wizytę u lekarza, nim będę miał to za sobą, chciałbym sobie zadać tryliard pytań z czystej ciekawości oraz z tego, że mam naturę osoby ciekawskiej i pytającej. Jeśli ty lub ktokolwiek ma z tym problem, zawsze możecie usunąć konto lub wydłubać sobie oczy
  • Odpowiedz
  • 0
@sberatel: no ja raczej dłuższy wyjazd planuję i fajnie by było trafić gdzieś żeby móc tam rok posiedzieć. Oczywiście jak coś będzie nie tak to wiadomo, że się zmieni firmę czy agencje. Ogólnie słyszałem, że na umowach może być zapis odnośnie wymiaru pracy np "od 0 do 40h" lub po prostu 40h. No i w tym drugim przypadku jeśli umowa jest podpisywana na 40h, pracodawca ma obowiązek raczej te godziny zapewnić
  • Odpowiedz
  • 0
@Gilboa: żadne problemy, to tylko luźna propozycja ( ͡° ͜ʖ ͡°) zauważyłem że na wykopie są dwa rodzaje osób. Tacy którzy serio pomogą, doradzą, podpowiedą, a jeśli im coś nie pasuje, po prostu przewijają dalej i tacy, którym zawsze coś nie pasuje "a bo za dużo pytasz" "bo głupie pytanie" "bo #!$%@? wie co jeszcze" ale są zadowoleni, bo kolejny komentarz z naruszeniem zaliczy się do ich
  • Odpowiedz
@viciu03 możesz mi wierzyć lub nie, ale jak ktoś chce pracować i daje radę to zmienić pracę czy załatwić sobie więcej godzin nie jest dużym problemem. Akurat miliony pytań na wykopie nigdzie cię nie zaprowadzą.
  • Odpowiedz
  • 0
@sberatel: tak ale pewne rzeczy chciałbym już wiedzieć – ze zwyczajnej ciekawości. Fakt, pewne pytania może są jakieś za bardzo szczegółowe, według kogoś mogę za bardzo się zastanawiać i pytać, ale no niektórzy ludzie po prostu żądają dużo pytań i trzeba z nimi żyć. Zresztą, są też tacy co w ogóle nie pytają. Lecą na żywioł i jadą, tylko często jak dotrą na miejsce nie wiedzą co się wokół nich dzieje
  • Odpowiedz
  • 0
@boolProptestingCheatsEnabledtrue: Nie każda ankieta, ktorą wstawiam jest personalna mimo, że ludzie tak myślą xD Pytam z ciekawości. Z jednej strony może ludzi to irytować, z drugiej, jak sam przyznałeś, samo w sobie złe to nie jest. Mam wrażenie, że nie lubi się osób, które żądają pytania xD Ale ja się tym zbytnio nie przejmuje.
Też wiem kiedy spytać. Co innego wstawiać sobie x ankiet tygodniowo np, a co innego chodzić za
  • Odpowiedz