Wpis z mikrobloga

Fakty TVN podały wlasnie, że w ciągu 10 ostatnich lat finansowanie stomatatologii spadło z 2 do 4% ogólnych wydatków panstwa na NFZ. Finansowane jest leczenie kanałowe, ale tylko w przednich zębach. Fundusz nie finansuje nawet.......... usuwania kamienia.

Z jednej strony ciezko mi opisać to jak gardzę ta je_bana banda, która rządzi tym krajem pod przykrywką roznych partii politycznych od 30 lat, ale z drugiej politycy mowia o rzeczach, które wyborcy chca usłyszeć. A zanosi się, że podczas nadchodzących wyborów będzie najwieksza w historii tego kraju aukcja populizmow. Typowego p0laka interesuje to, żeby były pinionszki do ręki, a nie, zeby jego dziecko mialo zdrowe zeby za skladki, które I tak ten idiota placi.

Coraz częściej chciałbym się wypisać z tego kraju.

#polska #gdziejazyje
  • 8
@zgubiles_sie_jelonku: Że co #!$%@?? XD oglądaj dalej TVN to będziesz coraz mądrzejszy
( ͡º ͜ʖ͡º) oczywiście, że NFZ usuwają kamień, bo sam kilka dni temu na NFZ usuwałem, bo po co mam przepłacać prywatnie, jak płace składki na NFZ i mi usunęli, bo mi się od kawy zbiera
(°° NFZ nie refunduje tylko implantów, tzn refunduje
@userrrr: Od kawy ci się zbiera kamień? A to ciekawe, bo myślałem, że od kawy zbiera się osad. I tego osadu nie usuniesz, bo NFZ nie refunduje piaskowania i polerowania. Refunduje natomiast skaling. Trochę to uprościłem, ale właśnie takie jest NFZ. Niby cos ci się nalezy, ale jak juz sie wczytasz to się okazuje, ze to jest, tamtego nie ma, zeby najchetniej wylecza tylko przednie, bo tych z tyłu nie widać