Wpis z mikrobloga

@Wynoszony: ja ich seriale wyszukuje tylko na torrentach ale i tak rzadko da się to oglądać, ostatni raz chyba oglądałem coś u znajomej ale leciało w tle a ona to zagłuszała chlupaniem xD true story
  • Odpowiedz
używasz takich archeologicznych narzędzi xDddddd


@anonimek123456:
Nie miałoś czasem na myśli 'archaicznych'?

A torrenty nie są takie złe. Jeśli spełniają swoją rolę, a tak właśnie jest, to czemu niby nie mają być używane?
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

W takim razie mają dużo pozycji pasujących do tego tagu.


@trailracer: Nie ma potrzeby tworzyc takiego tagu, bo to kobiety były traktowane jako podnozki, postaci bez znaczenia, czy rozmawiajace wylacznie o #!$%@?, czy facetach, obecnie się podkreśla, że w danym tytule takie coś nie ma miejsca, ze kobiety sa pokazane normalnie, lub w kluczowej roli, wbrew temu co sie dzialo dziesiatki lat z mezczyznami jako domyslnymi bohaterami o znaczacej roli XD
  • Odpowiedz
Jestem za równouprawnieniem. To że kiedyś ktoś miał lepiej, nie znaczy że teraz mają być gnojeni.


@Wynoszony: W jaki sposób to gnojenie? Kobiety były przez dziesiatki lat zaniedbywane w popkulturze, więc teraz ich obecność jest podkreślana. Stare filmy z czasu dominacji mezczyzn mozesz ogladac do woli, kwestia ich odnalezienia na nosniku, czy w streamingu.

widocznie sam sobie takie filmy wybierałeś.


@trailracer: Nie, w popkulturze dominowali mezczyzni - oczywiście z tym
  • Odpowiedz