Wpis z mikrobloga

#rozdajo 6 kluczy do mojej gry Yerba Mate Tycoon (wystarczy zaplusować).

Hejka, prawie dwa lata temu wydałem swoją pierwszą grę na Steam Yerba Mate Tycoon, czyli prosty tycoon o Yerba Mate, rok temu pisałem pod tagiem #donislawdev o nowo powstającej grze "Die And Repeat" i w sumie mój autorski tag umarł(,), pracowałem jeszcze troszkę nad rozwojem nowej gry, ale spotkało mnie lekkie "wypalenie", obecnie wciąż nie jest idealnie, ale jakoś tak się złożyło, iż pewnej nocy zacząłem pracować na drobną aktualizacją do Yerba Mate Tycoon (głównie poprawki błędów) i przez przypadek wyszła mi troszkę "większa" aktualizacja, która niedawno trafiła na do gry(V1.3).

Z takich najbliższych planów, to chciałbym co jakiś czas zamieszczać tutaj informację na temat postępów prac nad moją nową grą "Die And Repeat" (o ile będzie o czym informować :D). Co pozwoli mi ożywić autorski tag #donislawdev mam też w planach nowy wpis na moim blogu o statystykach YMT, tutaj można poczytać stary wpis.

Co do samej aktualizacji Yerba Mate Tycoon, to obecnie skupiam się na nowej grze (choć pewnie w przyszłości pojawi się jakaś drobna aktualizacja YMT), ale miło ją się tworzyło w ramach walki z "wypalaniem" od gamedevu. Nie ma rewolucji w zmianach, głównie dodałem nowe błędy( ͡° ͜ʖ ͡°), naprawiłem stare, dodałem opcję kopiowania statystyk wcześniej stworzonej yerby, opcję na sprzedaż udziałów własnej firmy, prosty "system" licencji przy tworzeniu yerby. Doszła też opcja filtrowania pracowników przy ich wyszukiwaniu do rekrutacji, poprawiłem też troszkę system "przegrywania' gry, doszło troszkę opcji przy starcie gry (zmiana liczby wrogich firm, wyłączenie losowych wydarzeń i inne). Tutaj można poczytać sobie pełną listę zmian (V1.3). Losowanie jutro po południu/wieczorem, wystarczy zaplusować wpis, zielonki i moderacja nie biorą udziału.

A i jak ktoś chce zagrać za darmo, to jest też dostępna w 100% darmowa (bez reklam, IAP) wersja mobilna:
Android
IOS

PS: Ciekawe, czy ktoś jeszcze kojarzy mój autorski tag, trzeba przyznać, iż tak długiej przerwy od tworzenia wpisów/gamedev to nie miałem, choć to też nie tak, że od ostatniego wpisu z nową grą nic się nie ruszyło, ale jakbym utrzymywał takie tempo, to nie wiem, czy bym sam dożył wydania nowej gry :-). A i ciekawostka, Yerba Mate Tycoon w 2022 sprzedawał się lepiej niż w 2021 (co jest dla mnie sporym zaskoczeniem). Standardowo dla atencji wrzucam jakże cudowny zwiastun gry, prawdziwe dzieło kinematografii( ͡° ͜ʖ ͡°).

--------------------------------------------------ZAINTERESOWANY? OBSERWUJ----------------------------------------------
Zapraszam do obserwowania tagu #donislawdev co jakiś czas, będą ukazywać się pod nim kolejne podsumowania gier + kolejne projekty, oraz do:
Newsletter <--- Zapraszam (bez spamu, ważne info i informację o premierach gier).
Twitter
Facebook
Discord O grze
*W przyszłości planuję robić rozdajo mojej nowo powstającej gry "Die And Repeat" na swoich social mediach + na autorskim tagu. Warto też obserwować moją osobę na Wykopie. :-}

#yerbamate #yerbamatewykopclub #gamedev #yerba #gry
DonislawDev - #rozdajo 6 kluczy do mojej gry Yerba Mate Tycoon (wystarczy zaplusować)...
  • 8
@RudyZibi:
Serio, serio. najpeirw każe ludziom płacić, później karze ich flashowym klimatem gry i błędami w grze. Oczywiście sa przypadki, które odmawiają płacenia, ale na to też są metody (odpowiednie uderzenie klawiaturą pdo kątem sinus delta x w niechętnego płacić, wtedy taka osoba zmienia zdanie)( ͡° ͜ʖ ͡°). Opcjonalnie zaczynam opowiadać suchary, wtedy taka osoba kupuje nawet klika sztuk gry. #ironia

A tak na poważnie, to tak,