Wpis z mikrobloga

@Wolf1986: primo czarne szcegolnie te a Afryki jaraja biali, tak ja Azjatki, sekundo one lubią tak 10 lat starszych wiec pole do kompromisu jest spore, po trzecie primo lekka otylos(serio!) jest synonimem zamożności wiec jest lepiej niż myslisz. Po czwarte cześć jest zwyczajnie głupia.
  • Odpowiedz
@topikPajak
Naluchales się jakiś bredni o Afryce i jeszcze je rozpowszechniasz. Grubi są postrzegani jako atrakcyjniejsi w plemieniu Bodi. Biały dla maupli z Afryki to chodzący bankomat. Najpierw jedz i sprawdź w Realu. A nie berednie wypisujesz. Azjatki lubią białych facetów. Wysokich i normalnie wyglądających nie spierdoxow z #przegryw
  • Odpowiedz
@Wolf1986: xD mam dziewczynę z Keni, jak to wszystko dodać to 2 lata. Wiem co mówię. Azjatki tez robiłem… ogóle nie dla przyszłych pokoleń tajlanki jak narów w 40% krzyżówek z Chinkami to najładniejsza nacja na świecie(jeśli wybierasz te 40% z azjatyckimi genami dużym biustem i biodrami)
  • Odpowiedz
@topikPajak
Zamiast przedstawić kontrargumenty to napisałeś jedno zdanie proste. Były w twojej bajce smoki? Przestać się kompromitować marzycielu. Idź oglądaj groza gimbus8ie.
  • Odpowiedz