Wpis z mikrobloga

@Beeercik: akurat barca ma dużo wychowanków w składzie więc nie wiem co ten komentarz ma pokazać, chyba nieznajomość sytuacji Fatiego. Poza tym kontuzje mogą zniszczyć karierę w każdym wieku - patez supertransfer Eden Hazard
@Wincyyyyj : ma pokazać to, że Barca miała gdzieś zdrowie Fatiego i zajechali dzieciaka. Grał wszystko co się dało bo trzeba było robić wyniki, a nie było kim go zastąpić, taka eksploatacja młodego i chudego gracza miała marne szanse na skończenie inaczej niż w przypadku Fatiego.

Teraz nie mają już ani supertalentu na boisku, ani gościa którego mogliby dobrze sprzedać, żeby podreperować budżet
@Beeercik: to widzę, że potwierdziłeś, że nie znasz sytuacji Fatiego. Poza tym co ma Yamal do niego? Chyba tylko to że starasz się na niepotrzebne złośliwości nie mając na to żadnych przesłanek
@Wincyyyyj : A co tutaj jest do znania w sytuacji Fatiego? Sfaulowali go w meczu z Betisem w 30 minucie i Barca nawet go nie zdjęła tylko musiał dociągnąć do przerwy.

Yamal ma to do niego, że jest podobnej postury co Fati kiedyś.

Śmiechy były, że Camavinga to flop bo rzadko gra, a on po prostu nabierał masę mięśniową, żeby nie zakończyć kariery po randomowym wejściu. Teraz kostki mogą mu się wyginać
@Wincyyyyj : niech sobie debiutuje, ale niech go nie eksploatują tak jak Fatiego.
Jak czytałem przed meczem z Atletico, że niektórzy zupełnie serio pisali, że Xavi powinien wpuścić Yamala na tych rzeźników to się zastanawiałem jak krótką pamięć trzeba mieć, albo jak kiepską wyobraźnie
@Beeercik: kibic realu przejmujący się co piszą kibice barcy xD
Ciekawe co myślisz jak piszą na notatniku żeby zwolnić Carlo, wywalić benzeme, modricia i kroosa po każdym przegranym meczu xD
@Beeercik: to, że dzieciaki coś piszą to nie znaczy, że klub tak zrobi. Yamala wpuścili przy pewnym wyniku, grając w przewadze i kazali mu cieszyć się debiutem a nie grać na maksa. Wiem, że niektórzy już pisali żeby go wpuścić na następny mecz od pierwszej minuty ale nikt normalny by tak nie zrobił