Wpis z mikrobloga

@Jakub_Olkiewicz jakie zależności muszą zostać spełnione, aby zadziałało „Prawo ŁKS-u”?

Gdyby ktoś nie wiedział, to IV Zasada Dynamiki Newtona, zwana inaczej Prawem ŁKS-u, brzmi następująco:

W ligowym układzie odniesienia, jeśli podczas ostatnich dziesięciu kolejek, na ŁKS nie działa żadna siła lub siły działające są zależne od ŁKS-u, to Łódzki Klub Sportowy spektakularnie przerżnie wyścig o awans do Ekstraklasy, finalnie potykając się w barażach o wilcze doły w Niepołomicach

Wisła musi wygrać, dlatego należy zrobić wszystko co w naszej mocy, aby zwiększyć prawdopodobieństwo takiego rozstrzygnięcia.

Elementarne punkty mamy już odhaczone:

- Spora przewaga punktowa? Jest ✅
- Łatwy terminarz? Jest ✅
- Presja kibiców, którzy sądzą, że awansu nie da się wypuścić? Jest ✅

To jednak wciąż za mało. Co jeszcze musi się wydarzyć? Twoja obecność na trybunach pewnie pomoże Wiśle, ale to tylko moje domysły, nie jestem znawcą fizyki.

  • 7
@Matioz: @Zi3L0nk4 @Matioz Rzadko opuszczam mecze domowe, oczywiście będę wraz z całą rodziną. Jestem pogodzony z losem, niestety zdaje się, że po utracie punktów w Niepołomicach z Sandecją spadniemy na trzecie miejsce i już się nie dźwigniemy, ale co się nacieszyłem w tym sezonie, to moje.

Co do przeciwdziałań - idę postawić grube dwadzieścia, może nawet dwadzieścia pięć złotych na Wisłę.

@czlapka Niestety też dzisiaj spojrzałem, czy to możliwe. I tak,
  • 2
@Jakub_Olkiewicz ja tam Wam życzę awansu z 2 miejsca z całego serca! Jestem Wrocławianinem i mam wysrane w te mefedronowe zgody xD Dobrze, że nie mamy dostępu do broni i tak wielu weteranów z Wietnamu, przecież jakby oni zobaczyli boisko w, to momentalnie odpaliłoby im się PTSD, dlatego właśnie liczę na awans Puszczy poprzez baraże xD