Wpis z mikrobloga

@Veni juz moich wpisow nie musisz ogladac, klep sie dalej po pleckach z osobami o bardzo niskiej inteligencji.

Twoj kolega wlasnie wywali swoj wpis, gratuluje poswieconego czasu na pomaganie.
@Proogramista: ja się tam nie znam bo się dalej ucze, ale taka strone to chyba osobnik uczący się programowania powinien zrobić w jedno popołudnie na kolanie mając świadomość że:
- to nie jest poziom gdzie można liczyć na zatrudnienie.
- to nie jest coś, czym ktokolwiek się zachwyci i zaproponuje zatrudnienie.

Fajnie, że wrzucasz takie posty, to pozwala z innej perspektywy spojrzeć na kwestie setek CV na jednego juniora ( ͡
@Veni Nie chciales sie wypowidac w moich wpisach wiec sie tego trzymaj.

@lubie_placki777 NIe znizam sie do dyskutowania z jednostakami ponizej pewnego poziomu i nie chce tego w moich wpisach, mozesz sie z tym nie zgodzic ale w moich wpisach juz nie bedziesz sie wypowiadac.

@FlameLand99 ty sobie chyba kpisz, usuwasz wpis i masz czelnosc miec o to pretensje w moich?
@lubie_placki777: Ja tylko mowie, nie ma sprawy, nie usuwam wpisow z ktorymi sie nie zgadzam, albo ktore mi nie pasuja. Usuwam tylko ludzi ktorzy zrobili to wczesniej, albo gdzie osoby ktory nie maja odwagi zostawic swoj denny wpis, nagle zaczynaja dyskutowac w moich.

No i jeszcze sa ich koledzy @Veni - ale to jest szczegolny przypadek.