Wpis z mikrobloga

@Koscieey: ale wiesz że to że jesteś maruda nie znaczy, że nie robią dobrych gier( ͡° ͜ʖ ͡°)

Elden ring, ragnarok, persona 5 royal z punktu widzenia ps5, także hades, immortality, neon white, tunic, horizon i wisienka na torcie pentiment.

W remakach tez idzie super: dead space, re4, re village vr.

Mógłbym tak wymieniać z 15 minut ale zaraz wpadniesz i zaczniesz wymyślać kategorie dlaczego dana gra
@Ponury_przegryw No Ty bredzisz, ale cóż - rynek przejęli casuale, więc teraz nad byle gównem się będziecie spuszczać. Nie podawaj mi w przykładzie gierek na ps4/5 bo oprócz bloodborna każdy ex na ich konsoli to generyczny badziew dla kanapowców ( god of war jeszcze ok - ale ragnarok to dosłownie usprawniona kopia tego z 2k18). Btw podałeś 3 tytuły AAA w tym eldena. Ale nie dziwię się, że masz taki pogląd uważając
@Koscieey: Wymień proszę w takim razie przykłady dobrych według Ciebie gier (zobaczymy czy faktycznie są dobre czy to po prostu gadanie w stylu mi się coś nie podoba to jest słabe)
@Koscieey: przestan walić tego konia do swojej oryginalności ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bo tak naprawdę jesteś starą marudą z internetu co wymyśli wszystko żeby było na jego.

Siedzi chłop na tagu z dziwkami #divyzwykopem i udaje wysublimowanego xD

Ma prawo ci się nie podobać elden ring, ale robienie z tego „przejęcia rynku przez casuali” albo „sprzedajne strimerki rozdmuchały” to dziecinada. Oraz pokazuje to jaki jesteś skrajny, nic
@Voltrex Z tych nowszych czy starszych ? Z nowszych Kingdom Come Deliverance, Sekiro, Rdr2, RE7. Ale to są gry sprzed 2020. Od tamtego czasu ( i przeciętnego cp77), naprawdę nie wyszło naprawdę nic dobrego ( z ok gierek to re village jedynie ale nic szczególnego ). A ze starszych gier 2k15 w dół to Ci mogę z 20 - 30 pozycji wymienić.
@Koscieey: dokładnie takie same argumenty jak twoje „nie podoba mi się i to oznacza że wszyscy którym się podoba to casuale”( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sory ale jak uważasz przeciętne kingdom come za wybitną to po prostu masz niecodzienny gust i tyle. Faktycznie ciężko jest trafic w gust osoby która lubi gry które wymieniłeś. A nie ze TYLKO TWOJE ZDANIE SIĘ LICZY A WY SIĘ NIE ZNACIE. Bo
@Ponury_przegryw No gry, które wymieniłem wyróżniają się oryginalnością a nie były robione taśmowo jak większość dzisiejszych crapow.
Dlatego rynek gier upadł. No tak przeciętne kcd - bo wymaga od gracza ( pod kątem systemu walki), trochę więcej niż kilkanie lewego przycisku myszki/buttona na padzie xd
@Koscieey: No i podałeś fajny przykład rdr2, która dla mnie jest słabą grą, bo jest trochę zbyt wolna, animacje są wydłużone do granic możliwości i ogólnie western to raczej nie moja bajka, ale z drugiej strony patrząc po ocenach nie można powiedzieć, że to słaba gra bo wielu ludzi sobie chwali, więc ignorancją byłoby nazywać ją słabą.
To samo np. można powiedzieć o Elder Ring, wielu osobom się mega podobała, ale