Wpis z mikrobloga

Uważajcie na skrzyżowanie Bystrzyckiej z Na ostatnim Groszu. ITD zamontowało kamery i łupią foty nie miłosiernie, zwłaszcza jak wjeżdżacie na skrzyżowanie na zielonej strzałce, która znika po chwili i cyk 500 zł i 15 pkt., lub nie wskazanie kierowcy i 1 tys zł bez punktów...
#wroclaw
  • 7
  • Odpowiedz
@Diagnose dzisiaj jak dojeżdżałem do tych świateł to jechała karetka i właśnie pomyślałem o sytuacji jak chcemy przepuścić karetkę i na czerwonym kawałek przejedziemy czy przyjdzie mandat
  • Odpowiedz
@Diagnose: @papieska_ONUCA @klokupk @Porut jechałem dzisiaj przez Wrocław przez ulicę Paprotną, potem Kasprowicza i Jana długosza a potem spowrotem. Na trzech światłach widziałem jakieś białe kamery. Na jednym skrzyżowaniu byłem trochę rozpedzony więc chyba nie mogłem za bardzo zahamować, ciężko powiedzieć i przejechałem przez światła akurat jak włączylo się czerwone światło. Teraz boję się, że mi wyślą karę. Jak wyglądają te kamery rejestrujące przejazd na czerwonym świetle? To są te białe
  • Odpowiedz
@kasirra chyba żółte.
Białe są raczej do systemu ITS czy nawet ogólnie do śledzenia ruchu i przełączania świateł tam gdzie przyda się szybciej (np na głównej pusto a na drugiej drodze stoją auta)
Kamery przejazdu na czerwonym świetle są tylko na skrzyżowaniu Slezna/Armii Krajowej/Wisniowa
I te na ostatnim groszu
  • Odpowiedz