Wpis z mikrobloga

Generalnie muszę Wam powiedzieć, że szanuję #xkom lubię tam robić zakupy od lat szczególnie od momentu kiedy sprzątnęli z Oławskiej arest we wroclawiu. Nigdy u nich nie miałem problemu z jakimiś zwrotami czy gwarancją, mogliby mieć sklep trochę bliżej mnie ale w sumie na tych bielanach nie jest źle bo i niedaleko od parkingu mają swoją kanciapę. Nie mają zwykle najniższych cen ale parę złotych
Ale ta promocja z boxami to jest totalna... antypromocja :D

Weźmy ich "gorący strzał". W tej chwili jest promocja na jakieś słuchawki Corsair HS55 Surround White. 199 na 149. Teoretycznie jedna z gorszych promocji bo chyba się pula produktów nie sprzeda w te 12h a czasami produkty w tej promce rozchodzą się w minuty.
Ale robimy prosty test: ceneo i okazuje się że pomijając xkom te słuchawki kosztują najtaniej 299. Xkom wrzucił promkę 50% w stosunku do konkurencji. Extra, spodziewane, to jest to. Jeszcze double check z allegro, tam jakiś jeden sklep za 199 drugi już za 339. Git.

No a te boxy? Pomijając śmieszne błędy na początku promocji (aplikacja każe ściągnąć aplikację żeby wziąć udział w promocji) tot rwają już chyba tydzień i poza małpimi produktami które nie sposób porównać z rynkiem ŻADEN z tych który wylosowałem nie był w cenie niższej niż nawet RENOMOWANY sklep na ceneo.
Napiszę więcej: dwa dni temu wylosowałem produkt i kupiłem go u konkurencji ponad 20% taniej. Dziś rozważam zakup kolejnego który u nich wylosowałem, ale konkurencja ma to o 10% taniej niż ta obniżona cena z boxa () I jak mówię, nie szukam nie wiadomo gdzie po ofertach allegro na fakturę vat marża, aliexpresach ani lewych sklepach na wykupionych wczoraj domenach, tylko te sztampowe ceneo i porównuję do sensownych sklepów z marką.

To już nie chodzi o to że oni nie są najtańszym sklepem. Oni nawet po wylosowaniu zniżki na podobno losowy produkt z ich asortymentu są drożsi ( ͡° ʖ̯ ͡°) jak dla mnie marketingowy strzał w stopę.
  • 6
@puexam: Dzięki za opinię. Ciągle zwiększamy pulę produktów i staramy się, aby były bardziej zróżnicowane. Warto otwierać boxy codziennie ponieważ masz też szansę wylosować produkty legendarne w bardzo obniżonej cenie lub nawet za 1 zł
@puexam: Przekażemy to do odpowiedniego działu i sprawdzimy. Gdybyś miał jakieś pytania lub moglibyśmy jakoś pomoc, możesz podbić do nas w wiadomości prywatnej :)
@puexam: Przepraszamy Cię za tę sytuację. Sprawdziliśmy i z uwagi na wyprzedanie produktu jest on niedostępny. Oczywiście nie powinien trafić do puli losujących się produktów za co przepraszamy. Gdybyś był zainteresowany zakupem tego modelu smartfona, to prosimy Cię o wiadomość prywatną. Będziemy mogli zaproponować Ci inne kolory :)