Wpis z mikrobloga

@vincii89 Bijan Robinson dobry gracz ale wybranie go z 8 pickiem zważywszy na to że na RB nie mają wielkich braków, Ridder na QB to wciąż zagadka (Lamar nie przyjdzie już) a w defensywie braki, no mogli lepiej spożytkować moim zdaniem
@Ever_Ns dokładnie to, przy tym jaka szansę na natychmiastowe wygrywanie dają świetni młodzi gracze którzy są na tanich rookie contractach wygląda to po prostu tak że Falcons wzięli go trochę nie zważając na rynek- a mogli moim zdaniem zaryzykować przehandlowanie swojego picku za inny 1st roundi trochę niżej i nawet jakby nie dostali Robinsona, to dobre opinie zbierał też Jahmyr Gibbs - swoją drogą Lions którzy go wzięli z 12 pickiem też
@ticos: dokładnie czas zweryfikuje. Mnie się podobał ruch Patriots, steelers zabrali pick Jetsom a New England wzięli i tak jednego z lepszych DB tego draftu
@vincii89: skąd wy wiecie jak ci młodzi grają? Przecież w tych highlights gowno widać... Oglądacie ncaa? Imo draft bengals słaby, wzięli kolesia do d line a widać na pierwszy rzut oka, że ich o line kuleje w play offach..
@The_Rainman ale Bengals już w free agency podpisali Orlando Browna Jr., 4-krotnie wybieranego do Pro Bowl lewego tackla który wcześniej grał dla Chiefs, a jak wiadomo LT jest najważniejsza pozycją w linii ofensywnej dla praworęcznych rozgrywających, więc można powiedzieć że w teorii już wzmocnili, poza tym są kolejne rundy- może kogoś mają na oku w kolejnych

NCAA nie oglądam, raczej z newsów kto tam do draftu się wybiera w tym roku, czy
@Ever_Ns właśnie doczytałem o co chodzi z tym trade-downem Pats i jak Steelers #!$%@? Jets, pytanie tylko skąd wiadomo że Jets akurat tego Brodericka Jonesa chcieli? tak oczywista potrzeba w OL czy może spotykali się z nim przed draftem? co do Gonzaleza to wiadomo, kogo się nie wybierze to fanbase prawie zawsze będzie głosił że to steal z tym pickiem, ale widziałem gdzieś że mniej niż 1% szans eksperci dawali że dotrwa