Wpis z mikrobloga

Wytłumaczy mi ktoś o co chodzi z tą afertą o tańce Lewej? Nie chodzi mi o to co nagadała w wywiadzie, ale obejrzałem kompilację na YT z jej tańców i... nic. No widzę, że taniec z podtekstem erotycznym jakich wiele. Tak jak sportowy taniec na rurze. Tango. OK, tyle.

Wiem, że heheszki i lewa to k*** iks de, ale pytam serio - możecie dać mi jakieś przykłady?





#lewandowski #lewandowska #afera #bachata #p0lka #logikarozowychpaskow
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kaloryfere:

Czyli "masz się zachowywać tak, bo moje standardy na to nie pozwalają". Zamordyzm :)


No właśnie nie ja nic nikomu nie nakazuję i nie wprowadzam żadnego zamordyzmu. Jeśli moja partnerka zrobiłaby coś takiego to po prostu bym odszedł i tyle. Niech sobie robi co chce ale ja również robię co mi się
  • Odpowiedz
  • 0
@bigbeng: Dobra, bo chyba nie kumasz. Postaram się opisać w punktach. Gdybyś czegoś nie zrozumiał to pisz.

1. Nie ma znaczenia moje zdanie tylko zdanie RL.
2. Nie powinno Cię to interesować na co ja pozwalam mojej żonie.
2a. Nie powinno Cię to interesować na co RL9 pozwala swojej żonie.
4. Nie będę odpowiadał na żadne Twoje pytania, które nie mają znaczenia (na wszelki, gdybyś nie zrozumiał
  • Odpowiedz
@Kaloryfere:

Dobra, bo chyba nie kumasz. Postaram się opisać w punktach. Gdybyś czegoś nie zrozumiał to pisz.


Czyli już masz swoją odpowiedź a ja mam swoją.
Ty i ja wiemy czemu napisałeś długą ścianę tekstu(płaczu) zamiast odpowiedzieć na moje pytanie, czemu celowo ją ominąłeś i zakopałeś pod idiotycznymi argumentami ;') Ponieważ to co powiesz stanowi odpowiedź na twoje pytanie, wiesz jaka jest odpowiedź, wiesz co o tobie świadczy i uciekasz od tego jak
b.....g - @Kaloryfere: 
Dobra, bo chyba nie kumasz. Postaram się opisać w punktach. G...

źródło: zonk

Pobierz
  • Odpowiedz
@Kaloryfere: Jesteśmy tylko ludźmi i wymieniamy się opiniami na różne tematy. Niektóre opinie nie są z natury ani dobre, ani złe, ani prawidłowe, ani nieprawidłowe - są po prostu nasze, własne, oparte o pewne przekonania, które są wynikiem osobistych doświadczeń.

Robisz z siebie hipokrytę.

Nie ma znaczenia moje zdanie tylko zdanie
  • Odpowiedz
@szermierczyk:

Koleś to hipokryta i próbuje znaleźć poparcie społeczne dla swojego fetyszu. Stawia się w roli wyroczni co jest zasadne a co nie jest xD Dyskusja z kimś takim ma sens wyłącznie żeby pokazać jego hipokryzję innym użytkownikom.
  • Odpowiedz