Wpis z mikrobloga

Najważniejszy konfiarz vs. podrzędna* lewaczka w dodatku ignorantka
Walka zakończyła się remisem. Kolejne zwycięstwo pseudo wolnościowców.

* pewnie zaraz jakiś Lestko, czy inny Sorek napisze, że każdy zwolennik Razemków, PO, czy Kotłowni modli się do Sylwii eS, ale to już standard, że konfiarze muszą pompować i zawyżać znaczenie jakiegoś nic nie znaczącego 'lewaka', który coś przeskrobał, by móc do niego porównać czołowego działacza własnej partii.
@Kryspin013: No dobra, Mentzen płaci 3500 brutto na stanowisku asystenta. Mamy z tego tytułu przestać na niego głosować? Czy o co wam chodzi?


@tomo1111: #!$%@?, kisnę se z "dom i dwa samochody dla każdego polaka" u mentzena za 5k brutto na stanowisku specjalisty xD

A kisnę bo nawet jakby to było netto to i tak powodzenia xD
@tomo1111: "dom i dwa samochody dla KAŻDEGO"

To się trzeba było uczyć, a nie płakać że ktoś mi mało płaci.


Czyli nie dla każdego?
To w takim razie co to za hasło? Wyborcze? Czy takie #!$%@? dla #!$%@? i zero merytoryki? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Uprzedzając insynuacje - ja tam mam
@xfin: No tak, bo obniżka i uproszczenie podatków, nie spowodowałoby zwiększenia konkurencyjności naszej gospodarki, obniżenia cen, zwiększenia zarobków przy jednoczesnym zwiększeniu produkcji i zwiększeniu inwestycji zagranicznych. Nagle okazuje się że konkurencja o pracownika jest o wiele większa i z pierwszej lepszej gówno pracy jesteś w stanie spokojnie się utrzymać i odłożyć pieniądze. Wtedy Mentzen nie mógłby płacić 3500 brutto bo nikt by tam nie pracował. Radzę się doedukować chociaż z podstaw
@tomo1111: Czyli stary frazes: Wszyscy dostaną więcej i wszystkich będzie stać na wszystko. Opakowany w ładne słowa o podatkach, produkcji i inwestycjach gospodarczych - gdzie tak naprawdę konkurujemy jedynie ceną usług i potrzeba lat aby takie rzeczy zmieniać.
W tej sytuacji ekonomia mówi mi tyle, że jak wszyscy zarabiają więcej o tyle samo (patrz mniejsze podatki), to tak naprawdę nikt się nie bogaci.

a potem wytykać błędy doktorowi ekonomii z wielką
@xfin:

Wszyscy dostaną więcej i wszystkich będzie stać na wszystko


Nikt nic nie dostanie, każdy sam będzie musiał zapracować. Wtedy będzie stać tych pracujących, a lenie będą klepać biedę - czyli tak jak być powinno.

W tej sytuacji ekonomia mówi mi tyle, że jak wszyscy zarabiają więcej o tyle samo (patrz mniejsze podatki), to tak naprawdę nikt się nie bogaci


Jeżeli idzie za tym wzrost produkcji to nie ma czegoś takiego.
@Kryspin013 tę "dzbanicę Spurkową" wybraliście do europarlamentu, gratulacje xD


@tymirka: ja wybrałem? Powiem więcej, ja byłem głupim kucem i głosowałem na konfederację do europarlamentu w 2019 ale by mnie usprawiedliwić w moim okręgu to był wtedy Liroy xD
#!$%@?, kisnę se z "dom i dwa samochody dla każdego polaka" u mentzena za 5k brutto na stanowisku specjalisty xD


@Kryspin013: U Mentzena masz oferty dla praktykantów na część etatu za 2,5k zł, masz oferty z niskimi wymaganiami za 4-7k zł, a masz też oferty za 12-15k zł czy 25k zł na stanowiskach kierowniczych.

To stawki nieosiągalne w polskich małych i średnich firmach poza kilkoma największymi miastami. Mediana płac w Polsce