Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? chuopy rozumiecie to że matka dzisiaj zrobiła mi awanture dlatego że wziąłem dwa dni urlopu żeby mieć cały tydzień wolny na majówce bo według niej powinienem brać wolne żeby pomóc mojej siostruni na budowie jak będą jakieś #!$%@? krzaki sadzić xD no #!$%@? mnie zaraz, nie dość że i tak doglądam ten #!$%@? pod ich nieobecność i jak coś trzeba to załatwiam to jeszcze mam dla nich wolne brać według mojej matki...

#przegryw
  • 9
via Android
  • 1
@Malyden jeśli chodzi o tą konkretną sytuację to odpuściła bo ekhm delikatnie jej powiedziałem że ma sie #!$%@?ć od tego jak planuje mój czas urlopowy i wygarnąłem jej wszystkie rzeczy jakie robie dla mojej siorki pod jej nieobecność to coś tam popsioczyła że zobaczysz młody jesteś jak pomocy będziesz potrzebować itd...
#!$%@? stamtąd Miras. Znam twoja sytuację z bliska. Moi rodzice mieli tak samo z babka. Będziesz wiecznym podnozkiem do #!$%@? a siostra będzie mogła robić z Tobą co będzie chciała. Jak nasra Ci na głowę to jeszcze Ci matka powie że z tym gownem to ci do twarzy
via Android
  • 0
@Gilboa @Bertoos @KotBojowy Spokojnie za pomoc doglądanie szwagier przywozi mi flache albo sześciopak zagranicznego piwa dodatkowo kupuje browar tu na miejscu więc jako tako jest ok jak trzeba to pomoże mi też chociaż z tym to różnie bywa akurat, bardziej tu sie rozchodzi o matke opisze jedną sytuacje z nią związaną xd