Wpis z mikrobloga

Wróciłem sobie po 6 miesięcznej przerwie do poe i widać krzysiu mnie nie rozczarował, bo liga typowo odgrzewany kotlet. Liga podobna do ligii Scourge, tylko że bez dropów no i jak kołek musisz stać i trzymać myszkę, żeby zrespić moby zamiast dać po prostu wybór, który poziom chcesz robić.
#pathofexile
  • 7
  • Odpowiedz
@Erlade: jedynie co to tylko hype na poe 2, bo tam faktycznie będzie coś nowego, bo taka liga 3.22, to zgaduję, że będzie to kolejny odgrzewany kotlet, a exilecon to oprócz pokazu bety, to cała reszta wieje nudą
  • Odpowiedz
@Xollorenidbla: nie chce ci zbijac fazy, ale te zmiany, ktore ostatnio wchodza do gry, de facto non stop na gorsze, to wlasnie jest przygotowanie pod poe2. PoE2 to nie bedzie jakas magiczna mega zajebista przygoda, juz teraz masz namiastke tej #!$%@? i bylejakości. Wszystko idzie w celu spowolnienia gry i osłabiania graczy, spowalniania zarobku currency.

Ritual, Ultimatum, Scourge to złote czasy. Nem3/Nem4 farma na tropical islandach na wykokszonym buildzie z headhunterem,
  • Odpowiedz
dopóki nie wydropisz Apothecary


@drahtzieher: który zamieniasz na mageblood czyli rozwiązanie największej #!$%@? w poe czyli flaszek xD

żeby nie były #!$%@?ące i powodujące zespół cieśni nadgarstka trzeba mieć ten durny pasek
  • Odpowiedz
@drahtzieher: Wolniejsza gra i mniej płaczków na reddicie/wykopie (co prawda dopiero po roku, jak już dojdzie do nich że nie ma sensu płakać o grę w która nie grają) brzmi super jak dla mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@drahtzieher: jeśli dla ciebie peakiem high end farmingu było robienie mapy 2 minuty żeby potem podnosić #!$%@? drop 15 minut, to żal mi ciebie i dobrze, że tacy #!$%@? na diablo czy inna padake. Nem3/4 I fractured mapy to było najgorsze gówno jakie było. Nie liczac last ligi gdzie musiałeś farmic winged scaraby z sextantem wartym 70div, który miałeś permanent xdddd
  • Odpowiedz