Wpis z mikrobloga

osobiście jestem za. Taki pies jest pełnoprawnym policjmajstrem


@GeDox: jestem +/- za.
Jeżeli pies policyjny jest traktowany jak policjant, to tak samo twój pies powinien być traktowany jako członek rodziny.
Obecnie z jednej strony policja wpakuję w ciebie magazynek, bo muszą bronić "kolegi" a następnego dnia zastrzelą Ci psa bo mogą i to już tylko pies nie było sprawy.
Jeżeli pies policyjny jest traktowany jak policjant, to tak samo twój pies powinien być traktowany jako członek rodziny.


@Kajtosz: no i jest : )

Obecnie z jednej strony policja wpakuję w ciebie magazynek, bo muszą bronić "kolegi" a następnego dnia zastrzelą Ci psa bo mogą i to już tylko pies nie było sprawy.


@Kajtosz: ale dlaczego mają mi psa zastrzelić? Jest tabliczka, że na podwórku jest pies, a no i
Jeśli wejdą na posesję, zaatakuje ich pies i zrobią coś psu - jest to tylko ich wina. Ja bym się sądził.


@GeDox: no i właśnie w tym jest problem, że w większości przypadków wszystko jest legalne. Policja przychodzi do Ciebie z nakazem, mówisz im że masz psa i musisz go zamknąć, a oni się nie zgadzają i wchodzą go odstrzelić bo mogą ( ͡° ʖ̯ ͡°)

I
Policja przychodzi do Ciebie z nakazem, mówisz im że masz psa i musisz go zamknąć, a oni się nie zgadzają i wchodzą go odstrzelić bo mogą ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Kajtosz: nie mogą, bo wtedy leci art 35 paragraf 1 ustawy o ochronie zwierząt. Do 3 lat.