Wpis z mikrobloga

#alergia
Ktoś jeszcze tak ma, że bierze bilastynę, a ta w ogóle nie działa? Nawet przy 3 do 4-krotnie zwiększonej dawce działanie jest bardzo słabe lub żadne. Próbowałem zwiększać dawkę, bo nie odczuwam żadnych działań niepożądanych więc warto było poeksperymentować, jednak niewielkie to pocieszenie, jeśli nie ma też tych pożądanych :s
Lewocetyryzyna mnie usypia tylko trochę mniej niż zwykła cetyryzyna, od desloratadyny łeb napierdziela, od feksofenadyny również i to bardziej... ale przynajmniej działają, a ta bilastyna to jakbym jakieś witaminki łykał zamiast antyhistamin xD
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Colargololo: Ponoć niektóre naturalne środki działają równie skutecznie jak leki antyhistaminowe, a nie mają tylu działań niepożądanych. Przykładowo:

The ginger extract is as good as loratadine in improving nasal symptoms and quality of life in AR patients. However, ginger extract caused less side effects especially, drowsiness, fatigue, dizziness and constipation. Therefore, the ginger extract could be used as alternative treatment for patients with AR.

https://bmccomplementmedtherapies.biomedcentral.com/articles/10.1186/s12906-020-2875-z

Niby kurkuma też jest dobra.
  • Odpowiedz
@dr00: @Colargololo panowie, ja polecam od siebe olej z czarnuszki jakis kupielm certyfikowany dla dzieci xD bralem 3 miechy po lyzeczce i efekt byl. Mniej napadow
Alergii i astmy. Przerobilem pokrzywe ale tam efekt to mniej wody w organizmie xD i c-d scam
  • Odpowiedz
  • 0
@ketiow: Jakichś naturalnych specyfików kiedyś próbowałem bez większego efektu, ale nie pamiętam, co to było. Jesteś pewien, że po tych 3 miesiącach po prostu nie spadło stężenie Twojego alergenu xD?
  • Odpowiedz