Wpis z mikrobloga

@L3gion: No, doprawdy wspaniały wynalazek. Prawy Control malutki wetknięty między inne klawisze, strzałki złączone z innymi klawiszami, niestandardowe wymiary klawiszy więc powodzenia w kupieniu własnych nie od Keychrona, i ten prawy Control i umieszczenie PgUp/PgDn to kompletnie nieporozumienie jeżeli chodzi o obsługę Total Commandera. Do tego Print Screen, Scroll Lock i Pause Break wyparowały w powietrze, zajebista sprawa do robienia zrzutów ekranu lub przy graniu w stare/zmodowane gry. Wszystko tylko po
Pobierz supra107 - @L3gion: No, doprawdy wspaniały wynalazek. Prawy Control malutki wetknięty...
źródło: maxresdefault
To jest taki układ robiony przez kogoś kto tylko tak mniej więcej wie z czego ludzie obecnie korzystają na Macach albo innych supernowoczesnych systemach, kompletnie olewając niszę ludzi którzy korzystają z czegoś więcej niż Chrome i Office.


@supra107: No widzisz, jak i grałem i pracowałem bez problemu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Następny będzie pewnie TKL + osobny numpad ale zdecydowanie wolę 96% niż sam TKL. Tak samo
@L3gion: No, większość klawiatur mechanicznych i tak jest w ANSI, i mówiąc ANSI mam na myśli ten układ, z tą ilością klawiszy, w tych pozycjach. Zmiany w ISO za bardzo się nie liczą mówiąc o klawiaturach mechanicznych.

Jak dla mnie usuwanie klawiszy, lub co gorsza zmiana ich pozycji względem tego układu to patologia która zmusza użytkownika do ponownej nauki, czy też ogranicza możliwości z powodu braku klawiszy.

Ten standard powstał w
Pobierz supra107 - @L3gion: No, większość klawiatur mechanicznych i tak jest w ANSI, i mówiąc...
źródło: keyboard-layout-us-ansi-layout-104-87-61_0