Wpis z mikrobloga

#ukraina Pozdrowienia wykop.pl

Jesteśmy grupą studentów z Danii, którzy w przyszłym tygodniu wybierają się na wyjazd studyjny do Warszawy. W związku z tym stworzymy podcast, w którym przeprowadzimy wywiad z jedną lub kilkoma osobami, które krytycznie patrzą na uchodźców z Ukrainy, Bliskiego Wschodu lub ogólnie z całego świata. Dlatego chciałbym tutaj usłyszeć, czy ktoś byłby zainteresowany udziałem w takiej rozmowie lub zna kogoś, kto mógłby być zainteresowany.

Przepraszamy, jeśli post jest trudny do zrozumienia, ponieważ został przetłumaczony za pomocą Tłumacza Google.

Z góry dziękuję.
  • 17
Dlatego chciałbym tutaj usłyszeć, czy ktoś byłby zainteresowany udziałem w takiej rozmowie lub zna kogoś, kto mógłby być zainteresowany.


@Lokas123: Ziom, za chiny ludowe nie zaprosisz nikogo tutaj na rozmowe głosową, ogromna większość ludzi szczujących na ukraińców nie są wstanie przez mikrofon jednego słowa powiedzieć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
czy ktoś byłby zainteresowany udziałem w takiej rozmowie lub zna kogoś, kto mógłby być zainteresowany.


@Lokas123: No jest tu kilku takich. Teraz jest ten moment w którym mogą pokazać jaja jak je mają.