Wpis z mikrobloga

#truelove nadrabiam 41 odcinek i chciałem się zapytać bo nie wiem, ale Agatka mówiąca o Sebastianie, że to szło w stronę przyjaźni a nie miłości, jakby oni tam byli w parze ile 4 dni? XDDD czego ona po tak zajebiście długim czasie oczekiwała, że ją weźmie na śpiocha z zaskoczenia i to będzie miłość, jakby chyba od czegoś trzeba zacząć, a nie takie #!$%@? farmazonów, o wiele bardziej bym ją szanował gdyby powiedziała, że no nie podobał jej się a na poprzednim parowanku po prostu randomowo go wybrała.
  • 6
dobrze to ująłeś, #!$%@? farmazonow. i to tyle. Seba był dla niej opcja na odzyskanie spokoju po wymagającym i trującym dupę Matim. odetchnęła, teraz wzięła Ołeha, który patrząc po zwiastunie już ja #!$%@? bo uwaga : przytuli ją.
tak naprawdę nie dopuszczając nikogo do siebie, nie daje sobie szansy na miłość (można dorzucić 'siostre' Klaudię która w niektórych kwestiach jest podobna )

@MatPL1122 @MatPL1122
  • 0
@katarinovka: no bo ona wydaje się pozytywna i sympatyczna, ale koniec końców jej niezdecydowanie lub niedookreślenie wszystko niszczy, ona jest spoko kumpelą ale nie o tym jest i ma być ten program i wydaje mi się że poza Kubą i Marcinem to chłopaki dość na serio podeszli do tematu znalezienia uczucia w przeciwieństwie do diewczyn
@MatPL1122: bo ja wciąż uważam że dziewczyny w skali atrakcyjności interpersonalnej są kilka oczek wyżej niż mężczyźni w tym programie (uogolniajac oczywiscie, bo sa wyjatki). I nie dziwię się, że faceci za nimi się uganiają bo prawdopodobnie przewyższają ich standardy.