Wpis z mikrobloga

Myślicie że kapsułki na następnym majorze będą dobrą inwestycją czy słabą? Szczerze mówiąc to po historii z RMR wątpiłem że te z antwerpu przyniosą jakiś profit, ale zaryzykowałem i udało się zrobić jakimś cudem x10. Teraz pewnie będzie rekord kapsuł na rynku pobity i to kilkukrotnie, ludzie nakupią pierdyliardy sztuk z nadzieją powtórki z ostatnich 3 majorów, wszystko podsyca jeszcze zapowiedź cs2. Przez ostatnie kilka dni ceny wszystkich skrzynek i skinów mocno spadły, ludzie masowo sprzedają wszystko na rynku żeby mieć pieniądze przygotowane na kapsuły po złotówce. Myślę że powtórka z rmr jest całkiem realna
#csgo #steam
  • 3
  • Odpowiedz
@HumanBeing: zależy od naklejek oraz ile osób kupi. Ludzie sparzyli się na RMR i mniej osób kupiło później.

Są nadal osoby co maja setki tysięcy kapsułek z RMR w ekwipunkach, za dużo osób po prostu to kupiło.
  • Odpowiedz
  • 0
@ChojaK: ja miałem skromne 2k kapsuł z rmr, sprzedałem je jak wyszły te z antwerpu. Po odjęciu podatku wyszło że straciłem prawie 50% na nich, ale gaben się do mnie uśmiechnął i antwerp mnie uratował ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak ludzie znowu się sparzą na ostatnim majorze starego CS:GO to pierwszy major CS2 powinien być kapsułkowym sukcesem
  • Odpowiedz
@HumanBeing: Wszystko wyjdzie w praniu czy to dobra inwestycja, zależna jest to od wielu czynników np Czy naklejki będą ładne, ilości zakupionych sztuk, długości trwania promocji po zakończeniu majora, tego że jest to ostatni major na starym csgo i kolejny dopiero będzie za rok także spora przerwa.
Na ostatnie spadki na rynku też wpłynęło sporo rzeczy które się kumulują teraz.
  • Odpowiedz