Wpis z mikrobloga

Znów jadę tramwajem, takim nie najnowszym i nie najstarszym. Ogrzewanie włączone wiadomo, czaskoski dba żeby się nie przeziębić. Wiec otwieram sobie legancko okno, uchylne wiec deszcz nie pada do środka. To pinda zamyka bo się biedactwo boi ze się przeziębi. Wiec siedzimy w saunie. Za darmo. #gownowpis #warszawa
  • 19
  • Odpowiedz
Znów jadę tramwajem, takim nie najnowszym i nie najstarszym. Ogrzewanie włączone wiadomo, czaskoski dba żeby się nie przeziębić. Wiec otwieram sobie legancko okno, uchylne wiec deszcz nie pada do środka. To pinda zamyka bo się biedactwo boi ze się przeziębi. Wiec siedzimy w saunie. Za darmo. #gownowpis #warszawa


@girlsjustwannahavefun: boze, jak ja sie cieszę że mnie to juz nie dotyczy, wolę chodzić głodny i brudny niż
  • Odpowiedz
@girlsjustwannahavefun: dobrze że okna można otworzyc. ja to jak wchodze do autobusu nieraz to pozamykane i bez klimy. Kiedys można było groszówką odblokowac i otworzyc tera jakis dziwny plastik jest i ogolnie uj w cały wtp #!$%@? mnie już. jak miras wyzej napisal trzeba sie na fure przezucic
  • Odpowiedz
ostatnio do mnie podszedł dziad i pyta czy ustąpię mu miejsce. No ustąpię czy nie? Raz że niemiły, dwa że zdolny do stania to po prostu na niego patrzę i nawet nie chce mi się odpowiadać. Dziewczyna obok mu ustąpiła bo zaraz wysiadała. I uwaga... On zaraz po niej...


@AscendedFromTomorrow: I nic Ci to nie dało do myślenia? Jak ktoś się upokarza do tego stopnia, że podchodzi do obcej osoby
  • Odpowiedz
@herbatananoc: rzecz w tym, że on wcale nie upokorzył się prosząc, a upokorzył się zaczepiając się w sposób niczym rządając tego od mnie.
Jeżeli ludzie nie potrafią wejść w interakcję z innymi ludźmi z szacunkiem wobec drugiej osoby to ja nie zamierzam takiej osobie ustąpić.
  • Odpowiedz