Wpis z mikrobloga

@DryfWiatrowZachodnich: kurde, mam automat i teraz to mnie zaskoczyło... nawet znajomy mechanik, który mi polecał auto mi o czymś takim nie powiedział, parkuje zawsze na płaskim, hamuje do 0, wciskam P, gasze silnik, reczny sie zaciaga i wychodze...
  • Odpowiedz
@Tonnyx no wiesz, to mechanik. Jak sie popsuje, to do kogo pojedziesz? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Tu jesli sie myle niech mnie ktos poprawi, ale od strony technicznej to dziala tak ze na P skrzynie blokuje jakis "zab", i auto "opiera sie" na nim - sprobuj np zaparkowac na P bez recznego, puscisz hamulec to auto sie doslownie kilka cm stoczy az oprze sie na "zebie". Jak
  • Odpowiedz
@Samariel: u mnie w zeszłym roku na przeglądzie chłop wyszedł z kanału i przyszedł do biura (połączonego z poczekalnią). Zaciekawiony, co chłop mógł wynaleźć w świeżym aucie, zacząłem nasłuchiwać. Gość ucieszony „chodź zobacz jakie ładne wnętrze” i tak z 5 minut oglądali xD
  • Odpowiedz
@marraju: oj tak tak byczku, prawdziwa sraczka się zaczyna jak Multiair zaczyna sypać błędami i właściciel robi trzy rzeczy, no może cztery rzeczy: płukanka, olej 0w30 i wymiana filtra Multiair. Koniec końców wjeżdża nowy moduł za 5k, ja tam mam poczciwego TJeta i się nie przejmuje
  • Odpowiedz