Wpis z mikrobloga

Pamiętajcie wykopki: jak zamawiacie dodatkową kartę albo zmieniacie taryfę konta i zamawiacie do niego inną kartę w #mbank, a chcecie nadal korzystać z wielowalutowości (bo niby czemu mielibyście na jednej mieć a na innej nie) to musicie ją osobno włączyć. Oczywiście przed zmianą i zamówieniem karty dopytałem się czy wszystko będzie działało jak do tej pory: "Tak. oczywiście, to tylko zmiana nazwy rachunku." Gówno prawda. Mnie właśnie #!$%@? tak na kilkaset złotych na prowizjach i przewalutowaniach bo "Domyślnie usługa wielowalutowa jest wyłączona.". Dobrze, że sprawdziłem w międzyczasie w jakiej walucie schodzą transakcje. Żryjcie gruz #mbank.

#banki
  • 1
@BeginEnd: przecież to oczywiste. To zupełnie inna karta wiec trzeba ją ustawić i trwa to 10-15 sekund xD
Serio tego nie sprawdziles? Xddddd

Ale jesli konsultant na infolinii wprowadzil cie w blad i powiedział że ustawienie wielowalutowosci bedzie włączone automatycznie to piszesz reklamacje i powołujesz się że w dniu tym i tym konsultant wprowadzil cie w blad i z tego powodu poniosles straty z powodu przewalutowań. Nic nie tracisz.
Ja tam