Wpis z mikrobloga

Pol: Dymy dymy dmy, słuchajcie tutaj na czacie pisze KUKLOŁDLEWY69 abyśmy się odnieśli do afery tańcowej. Może ty zaczniesz Mati.
Borek: (Potężne napięcie klatki piersiowej, spojrzenie po kolegach w studiu). Co tu dużo mówić, ja jako prosty chłopak z Dębicy, jestem w szoku, jestem zdumiony, osłupiony, przerażony tym, co się dzieje. Mamy tutaj kobietę zamężną, dwójka dzieci, mąż bijący coraz to nowsze rekordy, wisienka na torcie, jakim jest transfer do EF CE Barcelony. Życie marzeń, a jednak dochodzi do wydarzenia KURIOZALNEGO. Nie wyobrażam sobie co musi czuć Robert w tej sytuacji, trudniejszy okres w karierze, nie idzie i zamiast wsparcia zapewnionego przez żonę, zamiast odczucia CIEPŁA DOMOWEGO OGNISKA, ma nóż wbity w plecy. Ktoś powie, że to tylko taniec. Słuchajcie, mężczyźni są istotami terytorialnymi, widzimy to podczas spotkań piłkarskich, walka, honor, duma to się dla nas liczy. Nie wiem czy może być gorszy stan dla mężczyzny niż to, co Anna Lewandowska zrobiła naszemu Kapitanowi. Kieruje teraz słowa prosto do niej (Patrzy w kamerę). Anno Lewandowska, przemyśl to co robisz, opanuj się. Bo kiedy jest czas na żarty to jest czas na żarty. tyle ode mnie.
#lewandowski #kanalsportowy #kanalbekowy #p0lka
Epiktetlol - Pol: Dymy dymy dmy, słuchajcie tutaj na czacie pisze KUKLOŁDLEWY69 abyśm...

źródło: photo_60723_1583490681_big

Pobierz
  • 7