Wpis z mikrobloga

Po Elden Ringu przeskoczyłem sobie na DS3, czeka jeszcze Sekiro i DS1
Zauważyłem, że w DS3 jest dużo więcej setów rzuconych w gracza w porównaniu do Elden Ringa

Abyss watchers za mną a czuję, że DS3 jest bardziej dopieszczone przez swoją liniową strukturę, sporo gry mam przed sobą ?
Trochę boli, że nie ograłem Bloodborne gdy miałem ps4( ͡° ͜ʖ ͡°)

#fromsoftware #eldenring #darksouls3
  • 9
@kawaczekoladowa: ja jak sobie pomyśle o tym kiedy grałem w DS3 to mam ciary na plecach. Gra dopieszczona w każdym calu + dodatki, które się w pewien sposób łączą ze sobą plus dopełniają całość, Bossowie zapadają w pamięć, gdzie na przykład nie miałem podobnych odczuć w DS2 ani w Bloodborne, jedynie jeszcze w DS1 czułem podobny klimat.

Najchętniej bym zapomniał całego DS3 i przeszedł znowu :D
Zauważyłem, że w DS3 jest dużo więcej setów rzuconych w gracza w porównaniu do Elden Ringa

a czuję, że DS3 jest bardziej dopieszczone przez swoją liniową strukturę


Tez tak mi sie wydaje, przez to ze jest wszystko bardziej zwarte gracz jest czesciej nagradzany, a nie bieganie po polaciach trawy zeby zebrac gunwo do craftingu w er. A tworcy majac wieksza kontrole nad tym w jakiej kolejnosci gracz robi bosow lepiej panuja nad
@Tytyka: Oczywiście szanuję Elden Ring za otwarty świat i to ciągłe uczucie "to ta mapa jeszcze się powiększa?( ʖ̯) " Aczkolwiek mam wrażenie, zę ds3 jest właśnie bardziej dopieszczone. W Elden Ringu grałem sobie z moonveilem a tu claymore i jest tyle przedmiotów do wyboru () fashion souls

A grałeś w Sekiro? Udało mi się kupić klucz
@Tytyka: gram na Xbox series X, na enebie i gamivo są klucze w ciekawych cenach

@3mortis Tak czy siak cieszę się, że dałem szansę Elden Ringowi bo to chyba dobry tytuł na przygodę z Fromsoftware, przez tę grę zacząłem śledzić reddit soulsów i całe community zachwyca.

To prawda, w ER mimo, że to moja 1 gra Fromsoftware, której nie rzuciłem na bok ale po czasie czuć ten recykling bossów a dungeony
Tak czy siak cieszę się, że dałem szansę Elden Ringowi


@kawaczekoladowa: Tzn zeby nie siac jakiegos niezrozumienia, to nadal bardzo dobra gra, po prostu jesli gralo sie wczesniej w soulsy to az tak dupy nie urywa i wychodza minusy przez ktore wolal bym chyba brak open worlda, craftingu itp a polaczyc co fajniejsze lokacje ze soba i miec duzo mniejsza ale "gesta" gre, no ale open worldy sa w modzie a