Wpis z mikrobloga

Wyzwanie roku ukończone - Potrójna Korona Orlicka zaliczona. Mozna już skończyć z tematem #gory ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dystans ok. 75 km plus 2100 przewyższenia. Trasa miała być spacerkiem a było ciężko, wręcz blisko wycofania. Pogoda idealna. Bez chmur, bez wiatru, bez wad. I to motywowało do działania za wszelką cenę.
Jeżeli mam się czegoś przyczepić, to tylko 2 spraw.
- Od Batorówka, fragment szlaku żółtego - mój ulubiony w tym rejonie został wycięty w pień. Magiczne miejsce wręcz zniknęło w imie zasad gospodarki rabunkowej ! Czy tak ma wyglądać przyszłość PNGS ??? Duży minus. Lasy Państwowe jak się za coś zabierają, to zostaje pustynia a hajs trafia tylko do kieszeni złodziei !
- Przy Białych Skałach jakaś banda imbecyli - celowo nie podam narodowości, bo bedzie to dyskryminacja - zrzucała spruchniałe drzewa ze skał umieszczonych poza szlakiem. Zamiast spożytkować siły na wojne, wolą niszczyć polskie lasy. Czy mam zapytać gdzie są leśnicy? Pewnie planują kolejne wycinki. Duży minus za taką "tolerancję".

#sudety #wiosna #trekking #hiking #wspomnienieciszyphotography
wspomnienieciszy - Wyzwanie roku ukończone - Potrójna Korona Orlicka zaliczona. Mozna...

źródło: 1

Pobierz
  • 2
@SayNoToPrzegryw: Dzięki. Poświecenie wymaga pewnego progu bólu, a tu było tego bardzo dużo. Fajna atmosfera i da się pogadać normalnie z ludzmi bez spiny o polityce czy innych problemach. W górach liczy się tu i teraz, a było na czym zawiesić oko. Na pewno część z tej trasy wykorzystam na ponowne przejscie a być może i jakiś nocleg. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
wspomnienieciszy - @SayNoToPrzegryw: Dzięki. Poświecenie wymaga pewnego progu bólu, a...

źródło: 2

Pobierz