Wpis z mikrobloga

Mam drukarkę termiczną Zebra RW420. Chcę wydrukowań na tej małpie serię etykiet w rozmiarze 70x35mm gdzie 70mm to wymiar po szerokości rolki. W sterowniku ustawiony wymiar etykiety, wielokrotnie robiona kalibracja medium i dupa. Bo przycisk feed wysuwa po jednej etykiecie a z drukowaniem już tak nie jest. Po pierwsze zaczyna drukować nie od początku etykiety tylko z kilkumilimetrowym marginesem, no ale to mogę przełknąć, skutkiem tego nie mieści i się na etykiecie i drukuje fizycznie na co drugiej.
Ale jak puszczam tylko kreskę na środku etykiety to zachowuje się tak samo.
Sterownik natywny od Zebry, drukuję z Zebra Designer 3.
To ja mam problem czy drukarka?

#drukarka
  • 4
@wshk: To chyba nie Ty. Kilka miesięcy temu robiłem wydruki na bodajże 421 i jeśli drukowałem PDF to były problemy z lewymi marginesami (ignorowało wszelkie ustawienia). Ale jak używałem biblioteki to już działało to sprawnie. Nie powiem Ci jak to wygląda w przypadku ZD3, ale wiem, że te drukarki potrafią być w tej kwestii kapryśne.

A co to za etykietę chcesz drukować? Coś jednorazowego, czy coś powtarzalnego? A próbowałeś jakichś wydruków
@MarcusPlinius: Wydruk z konfiguracją drukuje ale to raczej bez związku. A i nie da się tego zrobić tak jak na tym filmie bo RW420 nie ma przycisku cancel :D
Co do sieci PHP to byłby przerost formy nad treścią w tym przypadku.