Wpis z mikrobloga

Wykopki zażenowane, że Ukraińcy politycy mają czelność chcieć otrzymać broń potrzebną dla obrony swojego kraju. No jak tak można? Zamiast się zrozumieć, że takie jest życie i pogodzić się, że na ich miasta lecą rakiety, a ludzi mordują po piwnicach, to oni się domagają jakichś czołgów, samolotów, amunicji. Żenujące zachowanie. Skończyła ci się broń? No trudno, siedź pod okupacją. #ukraina #wojna #shitwykopsays #zkimjatusiedze
JPRW - Wykopki zażenowane, że Ukraińcy politycy mają czelność chcieć otrzymać broń po...

źródło: 20230423_144537

Pobierz
  • 41
via Wykop
  • 6
dlaczego Ukraińcy dają sobie jakiekolwiek prawo do żądań?


@ManiacTeam: Co to za absurdalne stawianie sprawy? A dlaczego mają sobie nie dawać? Chcą uzyskać rezultat, czyli otrzymać broń, krokiem do tego jest kształtowanie opinii publicznej w krajach zachodnich. A przekonanie tych krajów, że po pierwsze mają moralne zobowiązanie, a po drugie jest to dla nich korzystne jest metodą, która działa.
Ja wiem, że zdegustowane wykopki wolałyby zobaczyć Zełenskiego jak na kolanach żebrze
@M4rcinS: Ci co mieli kasę to uciekli, biedota się kisi w okopach. A ta biedota gdyby mogła i nie bała się strzału w tył czaszki za niesubordynację to dawno dałaby nogę z okopów.

@JPRW: A jak sprawę postawić? Nie dacie broni to się na was obrazimy? Będzie foch i tupanie nogą?
Jakie Europa ma moralne zobowiązania? Co Ukraina uczyniła takiego dla Europy, że musimy ją finansować i uzbrajać? A co
@ManiacTeam: A potem my do okopów i aż nie mogę się doczekać tych wszystkich patriotów co #!$%@?ą do reichu, albo do UK by kontynuować napinanie w internecie. Europa i USA daje uzbrojenie i jest to im na rękę. Zamiast rzezi Europejczyków w tym nas to wojna jest gdzie indziej. My wysyłamy, a Ukraina się broni i zabija ruskich. Nie trzeba innych powodów i nie rozumiem tego bólu dupy o to, że
@MostlyRenegade: Te pytanie lepiej zadać Ukraińcom czy stać ich, żeby mieć Polskę przeciwko sobie. Bo by sobie bez nich poradzimy.

@ZuluScout: My do okopów bojąc się armii co zdobywa przystanek autobusowy przez 2 tygodnie? Zlituj się.
I nie, nie mam jakiegoś bólu dupy, dla mnie obie strony mogą się wyrzynać przez dziesięciolecia.
Jak kiedyś pisałem, pomagać należy z głową a nie rzucać się do kacapów jak wesz na grzebieniu i
Ciągle mówicie o demokracji, wolności i wartościach? To dajcie nam broń, bo my tego wszystkiego właśnie bronimy za cenę własnej krwi


@JPRW: Jak już to bronią korupcji, oligarchii, nacjonalizmu i radzieckiej mentalności.
@MostlyRenegade: Ta, a jak idzie karmienie narodu mielonką z kacapów? Niedługo będziecie to wsuwać ze smakiem bo na nic was stać nie będzie. Ceny wywaliło w kosmos, dług publiczny również, cysterny jadą na wschód a Obajtek mówi, że nie obniży cen to będzie w kraju paraliż, rozdawnictwo przewyższyło już ego ekipy rządzącej. W żołądku ci zaburczy to szybko zmienisz zdanie.
No ale głupich nie żal.