Wpis z mikrobloga

u mozna juz stwierdzic ze semieniuk zaoral sobie sezon, w podstawowym nie wychodzi , odpal z LM, , graja o 5 miejsce w serii A
z jednego najlepszych skrzydlowych zrobil sie popychadlem wlochow

#siatkowka
  • 3
@magnat32 W przyszłym sezonie będzie lepszy. To jego pierwszy sezon za granicą. Podchodziłbym do tego z dużą dozą spokoju. Bednorz każdy pierwszy sezon w nowym klubie czy to w Modenie, czy w Zenicie, czy w Chinach miał przeciętny, a patrz co robi teraz. Spokojnie mamy kim grać w tym roku reprezentacyjnym, a w Kamila trzeba wciąż wierzyć.
@magnat32 nie można tego tak uprościć. Siatkówka to trudna gra ppd względem zespołowym, bo już się okazało wielokrotnie że ściąganie wielu gwiazd na raz nie jest najlepszym pomysłem. W Perugii to zadziałało podobnie i błyskawicznie się okazało, że Semeniuk nie będzie odgrywać tak spektakularnie ważnej roli jak w Zaksie i będzie musiał grać raczej jako trzecia opcja w ataku. Statystycznie on wypada dobrze, ale na palcach jednej ręki można naliczyć spotkania, które
@magnat32: ja to mam wrazenie, ze semeniuk przychodzil tam z mysla pelnienia wazniejszej roli w zespole. A koniec koncow wyszlo, ze w pewnym momencie jedyne pilki jakie dostawal to pipe 3 razy na set jak juz nie bylo co rozegrac dla gianelliego ( ͡° ͜ʖ ͡°)